Naia je slatka curica. Ima skroz Njemački naglasak i komunicira na Njemačkom. Oni ne razgovaraju dovoljno na Hrvatskom s njom, čak i kad videe snima priča s malom na Njemačkom uglavnom. I to razvlači, kao da se psiću obraća. S djecom se treba normalno pričati kako bi razvila vokabular.
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
1 yr. ago
In response Yellow to her Publication
Nora jako loše govori njemački. U pravu si što se tiče vokabulara 👍