1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Ko još slavi rodjendan u ovoj rupači, sastavili 4 stola jer ih i nema ih više, ali to zlobnica preobrne u svojoj glavurdi i kao super ambijent tralalalala 🤣🤣
Bolje da je kod kuče slavila… Rekla sam ja da su oni sa troje ljudi otišli da se samo nažderu… Laži laži lažiii meee 🤣😂😂😂
Mogu misliti kako su svi smrdili na grill u tako maloj rupici…😷🤮
Bolje da je kod kuče slavila… Rekla sam ja da su oni sa troje ljudi otišli da se samo nažderu… Laži laži lažiii meee 🤣😂😂😂
Mogu misliti kako su svi smrdili na grill u tako maloj rupici…😷🤮
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Meinen Geburtstag würde ich dort nicht feiern. Sie wird ja 30 Jahre alt und das passt einfach nicht. 😄
1 yr. ago
(E)
In response Bambucci to his Publication
Slavljenje rodjendana izgleda po mome drugačije… Otišli samo da se nažderu i ugrabila par poklončića i to je to 🙉🙈🤮 A vidi tupavog što je nabcio kez, lijepotan pravi 🤮🤮🤮