Logo
Bambucci
16 days ago
#Arbnora
Žene, hajde malo savjeta u komentarima.😊
Ponestalo mi ideja.🩷
Recite mi, kako ovu kutnu urediti/oživjeti malo?
Previše sivila ima, a opet ne bi htjela previše boja staviti.
Hvala na savjetima unaprijed. 🌸
Ayla
16 days ago
In response Bambucci to his Publication
Stoko lažljiva i prolupana, pecaš samu sebe u lažima… 🤣😂
Trabunjala si kako grah dobro miriše, a sad kao izgorjeo i još plus ta omadjijana i kao odjednom voljena svekrva… počela da izmišlja, sere i jede govna isto kao i ti, pfui 🤣🤮
Bambucci
25 days ago
#Arbnora
Hajde Shqipeee🇦🇱💃🩷
Bambucci
25 days ago
#Arbnora
Vratila sam se sa termina kod zubara kao što sam rekla da ću ići i nažalost, nije baš najbolje ispalo, ja nisam zadovoljna.😐
Priča je bila da se rade svi 6 prednjih zubi sa ljuskicama da ih se zaštiti, malo uljepša, bez bušenja ili istanjivanja, no nažalost, očnjaci se ne daju radit jer udaraju o donje zube, a zagriz je kriv. Bez očnjaka, to meni izgleda očajno.
Također smo htjeli na lijevu stranu staviti nakon ljuskica dodatnu svijetliju protezu gdje zubi fale, ali sad se ne isplati više svijetlija proteza jer se na očnjake ne mogu staviti ljuskice...
Može ići proteza samo tu gdje zubi fale, iste boje mojih zubi.
Veeneri na sve zube ne mogu ići jer je upitno da li zub kad je izbrušen, tako oslabljen, da li može nositi veenir. Tako da je to rizik koji doktor ne želi preuzeti...
Da ostavim samo ova 4 prednja zuba sa ljuskicama nisam htjela jer estetski izgledam kao zec.😂
Sve u svemu, staviti ću na donju i gornju vilicu protezu privremeno, nalik mojim zubima, da mogu jesti neometano, a u međuvremenu ću pričekati da ispadnu i prednji zubi dok im ne otkucne sat. Kad se to dogodi, vadit ću sve preostale i staviti full protezu jer mostovi, implantati ili išta slično sa Dentinogenesis Imperfecta ne idu.
Oko proteze ću vas voditi kada ih krenem raditi.
To je to za sad. 👩‍🦽🦴
Hvala svima na podršci.🩷
Bambucci
24 days ago
#Arbnora
Ne znam da li znate, ali ja sam oduvijek htjela biti teta. 😁 Čekala sam to godinama, ali ništa!
Sve nešto bit će, hoće, vamo, tamo, i na kraju ništa! 🙄😐
I već su mi bile lagano potonule lađe... načekala se ja jadna... i onda što se desilo?!?!
Najednom sam, u vrlo kratkom periodu, postala DVA PUTA teta! 🥺 Točnije: dupla teta! 😎
Moji dječaci su mjesec dana razlika samo, a mene je kao tetu umalo srce strefilo od radosti!!! 🥹
I sad što?!
Sad sam najbogatija teta na svijetu sa svojim najljepšim nećacima! 💙
Razmazim ih svaki dan, štipam i ljubakam kad mogu, i gdje ćeš ljepše! 🥰
A vi??? Koliko puta ste postali teta?
Pišite u komentarima! 😊
Marija
24 days ago
In response Bambucci to his Publication
Ostala je ružna.
Bambucci
24 days ago
#Arbnora
Smislite pitanje u inbox il komentarima! 😁♥️
Bambucci
24 days ago
#Arbnora
Osobni asistenti nisu luksuz. Oni su za mnoge osobe s invaliditetom razlika između života i preživljavanja.
Kad ljudi čuju "osobni asistent", često pomisle da je riječ samo o pomoći oko svakodnevnih aktivnosti. Ali osobni asistenti znače puno više od toga. Oni omogućuju odlazak liječniku, na posao, u školu, na druženja, sudjelovanje u društvu i donošenje vlastitih odluka. Omogućuju neovisnost, dostojanstvo i slobodu.
Bez odgovarajuće podrške mnoge osobe s invaliditetom ostaju zatvorene između četiri zida, ovisne o članovima obitelji i uskraćene za osnovna prava koja drugi uzimaju zdravo za gotovo.
Zato je važno da se o osobnoj asistenciji govori više. Nije riječ o privilegiji, nego o pravu na ravnopravno sudjelovanje u životu. Iza svakog sata asistencije ne stoji samo pomoć, nego mogućnost da osoba živi svoj život onako kako želi.
Društvo se ne mjeri po tome koliko pomaže najjačima, nego koliko omogućava dostojanstven život onima kojima je podrška potrebna. ❤️♿️👩‍🦽❤️‍🩹
Bambucci
24 days ago
#Arbnora
Sutra je lijep dan! 😍♥️
Ayla
26 days ago
In response Bambucci to his Publication
Koliko se prosipaš više sa tim photoshopom na slikama da je već postao bol od smjeha 🤣😂 Udalji i umanje još više i bićeš kao Korny… 🤣😆😂🤦‍♀️
Ayla
24 days ago
In response Bambucci to his Publication
Postala si baš jadna i prolupana budaletina i kao uvjek sa nekim idejama i uvjek još misliš “proći” kod tih misleći, naivnih ovaca… Vidi budaletino prosjek tvojih lajkića na odnosu koliko “kao” pratitelja imaš… jedeš govna koja opet sama žvaćeš 🤣😝🤮🤮
Ayla
24 days ago
In response Bambucci to his Publication
“Evo mene ovdje sa moje dvoje djece”… koja si ti velika i opasna šiptarska nevidjena djavoletina, da već sa pljuvačkom truješ i nesvjestiš oko sebe da bi svoju podlu i prosjačku dobit dobila 🤣🤮 Nećeš još dugo djavole šiptarski, to ti ja garantujem i ideš ti u onu rupaču, koju sam iskopala za tebe 😁👊💪💪
Anela
24 days ago
In response Ayla to her Publication
Vielen Dank für den geilen Post Ayla 👍👍😍
Ayla
24 days ago
In response Bambucci to his Publication
Lažna i prosjačka ljigava patuljčino, nisi dovoljno isprosila… imaš samo gornju protezu, gdje je donja kad već sve snimaš 🧐😂 Ideš ti korak po korak u onu pravednu rupaču, koju sam iskopala za tebe, dali sa zubalom ili ne 🤣😂😂👊💪
Ayla
24 days ago (E)
In response Anela to his Publication
😘😘💝
Ayla
24 days ago
In response Bambucci to his Publication
Štipaš ih i ljubakaš kad možeš, a monstrumska i šiptarska ljigotino si izgleda zaboravila kad si svoje dijete dala materi i poslije 6 mjeseci je nisi još htjela, ali je socijalno u njemačkoj reagovalo i zbog toga si je opet morala uzeti k,sebi… Jebo te onaj zlikavi i crknuti šiptaski otac koji te naučio da prosiš, al nećeš njegove lažne stope dostići jer te ja pratim dok te sa pravednom stopom ne z,gazim 🦶💪💪
Bambucci
23 days ago
#Arbnora
Ljubav nije pronalazak nekoga tko je isti kao ti. Ljubav je pronalazak nekoga tko te vidi takvim kakav jesi i ostaje.
👩‍🦽🩷
Bambucci
23 days ago
#Arbnora
,, Dobrota bez zubi propada. " - Dostojevski.🩷
Ayla
24 days ago
In response Bambucci to his Publication
Leti i tebi uzaludno vrijeme sa Kornyjem gdje si mu lažno vrijeme i stvarnost uživanja ukrala i oduzela… jadniče je uletjeo u teške kandže jedne egoistične spodobe 😣 Nećeš još dugo, šiptarska i odvrana prosjaćka debilčino 😡👊👊💪💪
Ayla
23 days ago
In response Bambucci to his Publication
Šta reći, a šta ne reći više… ljigavi, lažni i zlobni gaboru, sa ili bez zubala si ti propala 😆👊💪
Ayla
23 days ago
In response Bambucci to his Publication
Ti si baš oljušćena i sjebana ljuščerina 🤣🤮 Gdje si do sada bila gaduro lažovska i žderava da se tek sada u tvojim odmaklim godinama boriš i brineš za tvoje krljave i zapuštene zubiće???! Na kraju ćeš se izgleda boriti i gledati i objavljivati dali i na guzicu debelu i usmrdjenu mogu “ljuskicu” zalijepiti 🤣😂😂
Bambucci
23 days ago
#Arbnora
Dobro jutro.☕️ Hajmooo! 🩷
Bambucci
23 days ago
#Arbnora
🩷 od rana jutra putujemo a Naia se bas veseli baki! Jos malo i stigli smo.😍
Ayla
23 days ago
In response Bambucci to his Publication
Izgledaš kao podbula i jebena u prazno, debela džigera… 🫣😝
Da s,kratim tvoje laprdanje…. Nauči prvo pošteno njemački, prije nego što se počneš razbacivati engleskim izrazima kao što je ‘by the way’ 😆 Engleski definitivnio ne znaš, samo se drobuljo odkačena praviš da znaš i samim tim pokazuješ da si još veća prolupana glupača 🤣😂
Ayla
23 days ago
In response Bambucci to his Publication
Jadna i propala krmačetino, bojiš se izgleda nestanka jedne podmukle i invalidne patuljaste krmače i pored toliiikoooo pratitelja… i toliko ‚puno’ lajkića 🧐😅 Zato sad opet objavljuješ i pišeš što si u videu već sve izrokćala 🐷😝 Nema tebi spasa i obstanka, otresaš i iztežeš se još sa tim svojim prljavim papcima kao krmača u pripremnom loncu…
Ayla
23 days ago
In response Bambucci to his Publication
Šta reći još na ovu debelu i opaljenu frigidnu patuljčinu, a pogotovo još na ovog srozanog i smunjenog pederka koji glume i niko nikog ne jebe… što se iz daljine vidi 🤣🤣😂😂😂
Bambucci
23 days ago
#Arbnora
Hahah Naia je puna energije! 😅♥️
Bambucci
23 days ago
#Arbnora
🥺🩷🥺🩷
Bambucci
22 days ago
#Arbnora
Kakav lijepi, sunčani, topli dan, uz obitelj.🩷
Srce mi je ispunjeno i nadam se da će biti još hrpu ovakvih dana. 🥰
Osim što smo baku sebi pozvali, uživali smo u isprobavanju novih slastica, pića, razgledavali smo grad, Naia se igrala i dan je proletio.🌸
Nai je sutra rođendan, a ja imam osjećaj kao da se jučer rodila. 🥺
Bambucci
22 days ago
#Arbnora
Ovaj dan završavam ovom slikom.😁🩷🐼