1 month ago
In response Bambucci to his Publication
Koja si ti prefrigana, a ujedno i odjebana glupava laprdača… 🤣
1 month ago
In response Bambucci to his Publication
Lažna i podmukla patuljčino, postavljaš sama sebi pitanja i pravdaš se kao i uvjek sa svim smicalicama… dužna si svom riknulom ocu jer si ipak uvidjela da te je on gurao i učio kako da lažno obstaneš… Idi i prošetaj do groba i zahvali mu se već jednom ako ga već toliko hvališ šipi mutljago 🤣
1 month ago
(E)
In response Bambucci to his Publication
“Robica pa samo sa doma”, a nosiš uvjek jedno te isto i to po desetak dana 😝 i to još da moraš nešto vratiti jer ti je “preveliko” i stalno spominješ L veličinu , a tebi treba minimum XXXL, ajme koja si ti prolupana glupača da i ne znaš šta laprdaš. Još si se i sama zbunila i kažeš da još moraš da razmisliš… Ajde paljba debela patuljčino 😝🤮
1 month ago
In response Bambucci to his Publication
Jadna i drhtava, opaljena krmačo, sad se tek javljaš i to opet sa tom starom prosjačkom fotkom gdje si nekad neke lajkiće pokupila 🤣 😂 Znam i vidim i osjećama da si do bola udarila od zid jer te ganjam i dalje podmukla patuljčino i usput pozdravi i tu tvoju kolegicu Soulful Emma koja me lično ganjala, a ja njoj njušku zapušila i ona popušila i ispušila jer sa pravdom se nije lako igrati…😁💪💪
1 month ago
In response Bambucci to his Publication
Kaže ovaj, kaže onaj… a ja tebi kažem da te tvoja odvratna i podbula krmeća i neispavana faca opet izdaje… Ti si
frustrirana jer znaš da te opet ganjamo podli stvore 😁💪💪
frustrirana jer znaš da te opet ganjamo podli stvore 😁💪💪
1 month ago
In response Bambucci to his Publication
Koje ste vi jadne i propale prosjačke budaletine, ali vama to izgleda ne smeta jer vam dobro dodje i koji cent na glupiranju dok vas babe ovce same ne odkače i odjebu… Pišijada teška na lajkićimma 🤣
1 month ago
#Arbnora
Jeste li znali da oteti ima pristup ovoj stranici preko svog profila jednako kao i ja?!
To nas navodi na sljedeće: ako se otetom kvrcne, odletili bi svi vi ovdje u zaborav u roku dok si rekao keks! 🍪😨
He-he, oteti...šalila sam se oko svega kada sam te zadirkivala! 😥 Javno ti priznajem da te volim najviše...i...da si ti moje sve... 😬
U znak isprike: smiješ, oteti, do balkona sutra između 05 ujutro do 09 ujutro. Znam da tada spavaš, ali jbg. 🤷♀️
😂❤️
Jeste li znali da oteti ima pristup ovoj stranici preko svog profila jednako kao i ja?!
To nas navodi na sljedeće: ako se otetom kvrcne, odletili bi svi vi ovdje u zaborav u roku dok si rekao keks! 🍪😨
He-he, oteti...šalila sam se oko svega kada sam te zadirkivala! 😥 Javno ti priznajem da te volim najviše...i...da si ti moje sve... 😬
U znak isprike: smiješ, oteti, do balkona sutra između 05 ujutro do 09 ujutro. Znam da tada spavaš, ali jbg. 🤷♀️
😂❤️
1 month ago
#Arbnora
Danas sam bila na kontroli noge, točno 2 godine nakon zadnje operacije i ugradnje nove šipke koja ide od kuka do koljena. 🦴👩🦽
Kod moje dijagnoze Osteogenesis Imperfecta i dugogodišnje pseudartroze femura, oporavak nikada nije jednostavan ni brz. Kost i dalje nije potpuno zacijelila, ali postoje određeni znakovi oporavka i zasad su šipke u kosti stabilne, što je nakon svega već veliki korak. ❤️🩹
Do oktobra je plan vrlo oprezno više opterećivati nogu kako bi se pokušala potaknuti cirkulacija i dodatno zacjeljivanje kosti. Ako se stanje do tada ne popravi dovoljno, postoji mogućnost vađenja jednog šarafa iz donjeg dijela noge kako bi kost dobila više prirodnog pritiska i možda bolje srastala. Za sad ništa nije 100% odlučeno.
Naravno, kod Osteogenesis Imperfecte ništa nije sigurno i svaka odluka nosi određeni rizik, pogotovo nakon toliko operacija, komplikacija i godina borbe s nogom koja nikada nije bila potpuno stabilna. 😔
Ali nakon svega, cilj više nije “savršena noga”, jer to, nažalost, nije moguće, nego što manje boli, što više stabilnosti i što kvalitetniji život. 🍀
Ja sam svakako zahvalna poslije tolikih bolova koje sam godinama trpjela i na ovo malo oporavka što je tu. Kada se boriš sa nečim ovako teškim, budeš sretan i sa malim uspješnim pomacima.
Hvala vam svima na podršci i lijepim riječima. Znači. ❤️
Danas sam bila na kontroli noge, točno 2 godine nakon zadnje operacije i ugradnje nove šipke koja ide od kuka do koljena. 🦴👩🦽
Kod moje dijagnoze Osteogenesis Imperfecta i dugogodišnje pseudartroze femura, oporavak nikada nije jednostavan ni brz. Kost i dalje nije potpuno zacijelila, ali postoje određeni znakovi oporavka i zasad su šipke u kosti stabilne, što je nakon svega već veliki korak. ❤️🩹
Do oktobra je plan vrlo oprezno više opterećivati nogu kako bi se pokušala potaknuti cirkulacija i dodatno zacjeljivanje kosti. Ako se stanje do tada ne popravi dovoljno, postoji mogućnost vađenja jednog šarafa iz donjeg dijela noge kako bi kost dobila više prirodnog pritiska i možda bolje srastala. Za sad ništa nije 100% odlučeno.
Naravno, kod Osteogenesis Imperfecte ništa nije sigurno i svaka odluka nosi određeni rizik, pogotovo nakon toliko operacija, komplikacija i godina borbe s nogom koja nikada nije bila potpuno stabilna. 😔
Ali nakon svega, cilj više nije “savršena noga”, jer to, nažalost, nije moguće, nego što manje boli, što više stabilnosti i što kvalitetniji život. 🍀
Ja sam svakako zahvalna poslije tolikih bolova koje sam godinama trpjela i na ovo malo oporavka što je tu. Kada se boriš sa nečim ovako teškim, budeš sretan i sa malim uspješnim pomacima.
Hvala vam svima na podršci i lijepim riječima. Znači. ❤️
1 month ago
(E)
In response Bambucci to his Publication
Da, ti si jedina ogavna žderava drobulja koja ne zaklapa gubalo i kad ždere kuruz, kao krmača kad preživa pa uporedo i rokće 🤣
1 month ago
In response Bambucci to his Publication
Udavi više sa tim zakržljalim zubalom, zar ne primjećuješ da se čak počinješ ljudima i gaditi koliko uvjek isto laprdaš. Da hoće sve i jedan krljež da ti ispadne pa da se malo i ti odmoriš, a i mi od tvog glupog laprdanja kojem nema kraja.
1 month ago
In response Bambucci to his Publication
Boli tebe istina stoko neodgojena, bitno je da si se isfiltrirala, a i to ti džabe…
1 month ago
#Arbnora
Probala sam prvi put ledenu Matchu sa jagodom ( ne znam da li se tako kaže, haha ) i moram priznati da mi se nije svidjelo! 😐
Naia je imala jagoda Melon Refresher Grande. Isto je bio loš po meni, ali Nai se svidio. 😬🍓
Sve u svemu, hajp je preuvelican sto se mene tice oko ovoga. Ali o ukusima se ne raspravlja.
Svakako smo se lijepo proveli! 🥤🩷
Probala sam prvi put ledenu Matchu sa jagodom ( ne znam da li se tako kaže, haha ) i moram priznati da mi se nije svidjelo! 😐
Naia je imala jagoda Melon Refresher Grande. Isto je bio loš po meni, ali Nai se svidio. 😬🍓
Sve u svemu, hajp je preuvelican sto se mene tice oko ovoga. Ali o ukusima se ne raspravlja.
Svakako smo se lijepo proveli! 🥤🩷
1 month ago
(E)
In response Bambucci to his Publication
Hahahaha, providna srozana drmuljo, opet jadno sereš sa tim glumnim skečom, teatrom, opisa ti sebe i vapi i gori tebi pod tim smrdljivim tabanima i misliš da ćeš nešto više užicati da se podmiriš 🤣
1 month ago
#Arbnora
Često kada sam u bolovima, nervozna i umorna, uzmem te u ruke i smiriš me.
Samim tim što si sama tako mirna, nježna i malena, djeluješ mirno i na mene.🥺
Divno je što postojiš i što si u našu malu obitelj došla, Korny. Terapeutska si duša. Baš si posebna. 🐢
Nadam se da ćeš uz nas još hrpu salata pojesti.
🥬🥰💚
Često kada sam u bolovima, nervozna i umorna, uzmem te u ruke i smiriš me.
Samim tim što si sama tako mirna, nježna i malena, djeluješ mirno i na mene.🥺
Divno je što postojiš i što si u našu malu obitelj došla, Korny. Terapeutska si duša. Baš si posebna. 🐢
Nadam se da ćeš uz nas još hrpu salata pojesti.
🥬🥰💚