Logo
Bambucci
#Arbnora
Često nemam snage ustati se i sebi pripremiti doručak...pa onda ostanem u krevetu gladna dok ne skupim snage ustati se sebi nešto spremiti.
Često imam snage na kapaljku. Pa brojim svaku kap i važem je gdje ću je upotrijebiti i što je prioritetnije, a to je naravno Naia. Njoj nikad ništa ne fali pa i pod cijenu da moram progutati tabletu protiv bolova ili danima poslije ležati da svoje tijelo oporavim. Uvijek je obučena, sređena, sita i nasmijana. Ali ja? Često provedem dan u pidžami jer je puno lakše što manje se presvlačiti. Često držim kosu u repu jer je puno lakše nego ju drugačije spremiti. Često nemam snage istuširati se pa brzinska osvježenja ručnicima pomognu dok ne skupim snagu. Naporno je čak i sjediti u tim kolicima koje čak i moje tijelo više ne podnosi. Često su neki obični izlasci vani toliko naporni da ih poslije plaćam oporavcima danima kao da sam oboljela od neke teške prehlade od koje ne možeš ustati iz kreveta. Ove dane ne pokazujem svima, skrivam ih iza osmijeha jer ako ovoj dijagnozi pokažem ikakvu drugu emociju, milost joj je nepoznanica. Naučila sam kada dobar dan i naiđe, gdje sam dobila malo više snage, potrudim se snimiti više videa ili skuhati više hrane ili odraditi neke ostale važne stvari, tako da ovi česti teški dani bez puno snage, budu lakši. ❤️‍🩹
8 months ago (E)
Yellow
8 months ago
In response Bambucci to his Publication
Mora smisliti neku izliku zašto joj je stalno kosa masna.
Ayla
8 months ago
In response Yellow to her Publication
👍👏👏😂😂 Na njoj je izgleda sve masno i užeglo se sve od “kose” pa do nogica, treba to sve nekako očistiti i iščetkati, ali neće moći više… 🤣😂😂
Ayla
8 months ago
In response Bambucci to his Publication
U jebote, da baš se vidi šta ga nasra i napisa i u biti opet samu sebe posra 🤣💩🤮 Daj budaletino jedna odvratna ne okreći se majketi više kao pokvarena ploča koju više ne možeš popraviti jer što je pokvareno i uvidjeno, to samo ide na odpad
Helena
8 months ago
In response Bambucci to his Publication
To nije snaga. To je predstava. Znam, svi imamo teške dane. Mnoge žene ovdje žive s boli, s ograničenjima, s ranama koje ne pokazuju pred kamerom. Ali one ne traže sažaljenje. Ne pretvaraju svoju nemoć u javni spektakl. Ako imaš vremena snimati videa, pisati tekstove i planirati objave, imaš i dovoljno snage oprati se, pojesti nešto i makar donekle se dovesti u red. Nitko od tebe ne traži savršenstvo, traži se istina, autentičnost. Ono što pokazuješ ne miriše na hrabrost nego na bijeg, kao da pokušavaš pretvoriti kaos u poeziju umjesto da preuzmeš odgovornost. Biti bolestan jest tragedija, ali ostati neuredna jest izbor.
Ayla
8 months ago
In response Helena to his Publication