Logo
Bambucci
#Arbnora
Danas sam odlično raspoložena i manje u bolovima pa sam došla do ideje da je vrijeme da Otetom malo zapaprim život! 🤔
Pišite mi u komentarima, što mu uraditi da ga malo podsjetim kako dobru ženicu ima? 😛
Također...danas je isto dobre volje pa bi valjalo to pokvariti.👀
Ne znam za Vas, ali izgleda da Otetom ide više u prilog kada sam umorna i u bolovima nego li kad nisam? Haha.😂
3 months ago

No replys yet!

It seems that this publication does not yet have any comments. In order to respond to this publication from Bambucci , click on at the bottom under it