Koja si ti debilna, baljazgajuća i prosjačka propala drobulja koja u zadnje vrijeme stalno mrmoćeši i blebećešn o tim jeftinim i kupovnim naliljepljenim noktima 😝 Nema više da možeš ići u Nagelstudio und machen lassen… pa sad pucaš sa tim jadnim forama 🤣🤣😝😂
1 hr ago
In response Bambucci to his Publication