Logo
Bambucci
1 yr. ago
#Arbnora
🤣🤣🤣❤️
Helena
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Dva totalna idiota u videu. Ona paradira u svojoj Adidas dukserici kao da nosi dizajnerski komad, a u stvarnosti ta stvar vrišti „5 eura na bazaru i još se znoji“. Pored nje Naim, u majici koja izgleda kao da je u njoj prespavao tri dana na kauču. Zajedno su školski primjer jadne samopromocije. Jeftini duo u očajničkoj potrazi za klikovima, bez stila, bez srama i bez trunke smisla.
Frenki
Ma da je to čisto, ispeglano, oni uredni, ma da je sa buvljaka nebitno. Ali takva smrdljiva, bolesno neuredna aura se oko njih ṣ̌iri. Kao dva narkića. Budni po cijelu noć, on gejma, ona rovari i prijavljuje, pa totalno ljudi prolupali. Čisti socijalni slučajevi. Ta ce u Stuttgartu dobiti sve što je iskamčila u Rostocku, kada ja budem Kim Jong Sung.
1 yr. ago
In response Helena to his Publication

No replys yet!

It seems that this publication does not yet have any comments. In order to respond to this publication from Frenki , click on at the bottom under it