Najgore u životu je kad frigidna debeletina se spoji sa pederom, pa onda obadvoje glume i lažu 🤣👊 Jedu govna obadvoje jer kakva Firma i kakva reakcija graha … kod pedera na njegovom profilu isto sve bla, bla kad seru i lažu obadvoje! Kuhala ona da se sutradan mogu nažderati, a kaona ne jede grah 😂😂😂
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication