Logo
Bambucci
#Arbnora
Najljepše šminkanje ikada 💅🥰♥️
Jedva čekam ponoviti i ovako lijepo izgledati. 🌸
1 yr. ago
Ayla
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Jebo budalu koja sama sebe hvali… Još da ti kažem da sam studirala za kozmetičarku i zato ti stalno pišem da pojma o pojmu nemaš u vezi njege lica… Upravo zbog toga sad i pored šminke izgledaš kao neka žena od 50 godina, strašno izgledaš sa 30 god. sva si poborana i te podočnjake što imaš, izgledaš kao vampir 🫣🤣🤣😂😂😂🤮
Jana
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Ästhetik kann man auftragen. Charakter leider nicht.
Helena
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Zapanjujuće je koliko se toga može prikriti s malo šminke. Kad bi tvoj karakter dobijao barem polovinu pažnje koju poklanjaš vlastitom odrazu, možda bi bio neko koga bi se vrijedilo shvatiti ozbiljno.