Ajde glupačo jedna ne lupetaj više, bolje obrij te odvratne crne dlakurine na rukama, mogu si onda zamisliti koju još dole smrdljivu šubaru imaš… Wääh, Pfui 🤮🤮🤮
11 months ago
In response Bambucci to his Publication