11 months ago
In response Bambucci to his Publication
Nepravda te ne definira? Ne, ti si je pretvorila u izgovor. Nisi ono što su ti učinili? Istina. Ti si ono što nisi imala snage iz toga stvoriti. Patiti može svatko, za to ne treba ni hrabrost ni snaga. Ali uzdići se, oblikovati bol u moć, to mogu samo one koje imaju kičmu, dostojanstvo i odlučnost. A ti? Ostala si dolje, pretvarajući vlastitu patnju u poeziju, ne zato što si nadrasla bol, već zato što si se u njoj udobno smjestila.