Djubre smrdljivo i vrljava sa tim sovskim očima, šta puštaš sliku koja je već bila i prošla… Skupljaš opet poene ne bili opet neke lajkiće dobila 🤣😂 Uhvatila tebe izgleda čežnja za Hrvatskom jer si tamo sve džabe dobila, a sad u Njemačkoj moraš sama tukati i gledati, kako ćeš opstati… Ubijedjena sam, da si dobila pismo gdje sam te prijavila i sad ti gori pod “nogicama” 🤣💪👊
9 months ago
In response Bambucci to his Publication