8 months ago
#Arbnora
Mogla bih vam satima pričati o zahvalnosti koju osjećam zbog svih vas koji ste mi podrška.💙
Mogla bih satima reći koliko ste mi život olakšali samom podrškom na ovoj stranici, pa taman samo komentarom, lajkom ili dijeljenjem objava.
Oni koji me duže prate, znaju da sam veliki borac i da se u životu olako ne predajem. Oni koji su tu već nekoliko godina, također znaju moju priču koju sam ispričala više puta, ali potrebno je samo slušati. Njima, koji slušaju, razumiju, prate, suosjećaju, veliko i od srca hvala! 🌸
Društvene mreže mogu biti dobra i korisna stvar, tko ih zna upotrijebiti, a vi ste mi svojom dobrotom i ljubavlju pokazali i pružili samo dobro.
Zbog vas, mogla sam pripomoci financijski mojoj maloj obitelji, pa i kad mi je to bilo otežano u mojoj situaciji, sa invalidskim kolicima.👩🦽
Život ovdje u Njemačkoj je u dosta stvari lakši, ali je i u dosta stvari teži.
⚠️Ja fizički mnogo pružiti ne mogu, ali ne pokazujem to olako, ponos i prkos me ipak protiv ove dijagnoze drži. 😊
Svakako, ja fizički snage baš mnogo nemam, a kad i imam, upotrijebim to na Naiu ili na brigu o samoj sebi ili svojoj obitelji. Pomoć od države imamo osnovno sati koliko daju: obitelji u blizini nemamo, te uz malo dijete, kad se dan završi, većina toga je na meni jer Naim radi.
Zato, trudim se, ići polako, ići i u skladu s mojim stanjem jer ću biti potrebna mom djetetu i sebi. 🩷
Voljela bih osim zdravlja, u budućnosti, izgraditi sebi više u smislu posla, ali za sada sam u mogućnosti posvetiti se samo društvenim mrežama. Fleksibilnost istih i ljubav prema njima mi popravlja dan i daje snagu.😊
Ja volim doći ovdje i pričati vam, kao što već 7 godina to radim.🥹
Ovo ne radim iz prisile, niti koristi, radim iz ljubavi.
Mojih 5 godina besplatnog rada na stranici, potvrđuju to. 👩🦽🩷
Da li će me život u budućnosti odvesti u neke druge vode, da li ću se nadograditi dalje negdje, za ne znam. Ali nije ništa isključeno.
No, imajte na umu, svako daje najbolje od sebe koliko može i kako može.
Nitko ne voli svom djetetu ne pružiti čokoladicu viška ili igračku viška, vlastitim radom. Moj rad je trenutno ovo, uz vas. Plaćam sve državi regularno, prijavljeno, i na tome sam zahvalna, ma kako bilo. 🥰
Kada budem mogla nešto drugo ili više, tada ću to uraditi, no, za sada, u skladu sa svojim zdravstvenim stanjem, ovako daleko od obitelji, sa malim djetetom, više ne mogu dati. Ukoliko je suđeno da dajem više, biti će kad za to dođe vrijeme. Ali imajte na umu da ja o svemu mislim, da je ova zdrava glava na mojim ramenima stalno aktivna i da se jedino ugasi kad spavam. Selidbu iz Hrvatske sam znala već od svoje 15 godine i ostvarila sam je, borbom, odricanjem i žrtvom. Mene život, kao i većinu vas, nažalost, nije mazio. ❤️🩹
Zato, budite dobri jedni prema drugima, nemojte nikoga omalovažavati i osuđivati. Nikad ne znate s čim se netko bori i što prolazi. Svako daje najbolje od sebe u skladu sa svojim mogućnostima. Nitko ne voli biti loš. 🌿
Još jednom: hvala vam svima.🫶
Mogla bih vam satima pričati o zahvalnosti koju osjećam zbog svih vas koji ste mi podrška.💙
Mogla bih satima reći koliko ste mi život olakšali samom podrškom na ovoj stranici, pa taman samo komentarom, lajkom ili dijeljenjem objava.
Oni koji me duže prate, znaju da sam veliki borac i da se u životu olako ne predajem. Oni koji su tu već nekoliko godina, također znaju moju priču koju sam ispričala više puta, ali potrebno je samo slušati. Njima, koji slušaju, razumiju, prate, suosjećaju, veliko i od srca hvala! 🌸
Društvene mreže mogu biti dobra i korisna stvar, tko ih zna upotrijebiti, a vi ste mi svojom dobrotom i ljubavlju pokazali i pružili samo dobro.
Zbog vas, mogla sam pripomoci financijski mojoj maloj obitelji, pa i kad mi je to bilo otežano u mojoj situaciji, sa invalidskim kolicima.👩🦽
Život ovdje u Njemačkoj je u dosta stvari lakši, ali je i u dosta stvari teži.
⚠️Ja fizički mnogo pružiti ne mogu, ali ne pokazujem to olako, ponos i prkos me ipak protiv ove dijagnoze drži. 😊
Svakako, ja fizički snage baš mnogo nemam, a kad i imam, upotrijebim to na Naiu ili na brigu o samoj sebi ili svojoj obitelji. Pomoć od države imamo osnovno sati koliko daju: obitelji u blizini nemamo, te uz malo dijete, kad se dan završi, većina toga je na meni jer Naim radi.
Zato, trudim se, ići polako, ići i u skladu s mojim stanjem jer ću biti potrebna mom djetetu i sebi. 🩷
Voljela bih osim zdravlja, u budućnosti, izgraditi sebi više u smislu posla, ali za sada sam u mogućnosti posvetiti se samo društvenim mrežama. Fleksibilnost istih i ljubav prema njima mi popravlja dan i daje snagu.😊
Ja volim doći ovdje i pričati vam, kao što već 7 godina to radim.🥹
Ovo ne radim iz prisile, niti koristi, radim iz ljubavi.
Mojih 5 godina besplatnog rada na stranici, potvrđuju to. 👩🦽🩷
Da li će me život u budućnosti odvesti u neke druge vode, da li ću se nadograditi dalje negdje, za ne znam. Ali nije ništa isključeno.
No, imajte na umu, svako daje najbolje od sebe koliko može i kako može.
Nitko ne voli svom djetetu ne pružiti čokoladicu viška ili igračku viška, vlastitim radom. Moj rad je trenutno ovo, uz vas. Plaćam sve državi regularno, prijavljeno, i na tome sam zahvalna, ma kako bilo. 🥰
Kada budem mogla nešto drugo ili više, tada ću to uraditi, no, za sada, u skladu sa svojim zdravstvenim stanjem, ovako daleko od obitelji, sa malim djetetom, više ne mogu dati. Ukoliko je suđeno da dajem više, biti će kad za to dođe vrijeme. Ali imajte na umu da ja o svemu mislim, da je ova zdrava glava na mojim ramenima stalno aktivna i da se jedino ugasi kad spavam. Selidbu iz Hrvatske sam znala već od svoje 15 godine i ostvarila sam je, borbom, odricanjem i žrtvom. Mene život, kao i većinu vas, nažalost, nije mazio. ❤️🩹
Zato, budite dobri jedni prema drugima, nemojte nikoga omalovažavati i osuđivati. Nikad ne znate s čim se netko bori i što prolazi. Svako daje najbolje od sebe u skladu sa svojim mogućnostima. Nitko ne voli biti loš. 🌿
Još jednom: hvala vam svima.🫶
Ovo je već puno puta viđeno, opravdavanje publici jer mnogi postavljaju pitanja. Uvlačenje i plasiranje lažnih informacija. Najbolje mi je rečenica da je svojom borbom, odricanjem i žrtvom došla do Njemačke, a sama je priznala da je prodavala toplu vodu ljudima. Lagala je ljudima da će im skinuti urok jer će jedino tako ozdraviti dobiti bebu i tko zna što još. I još ima obraza reći da je zasluženo.
Istina se sve više širi , boji se da ne ostane bez publike pa ih manipulira kroz patetične postove kako o njima ovisi njena egzistencija. Da, imala je stranicu 5 godina bez monetizacije jer joj je to bio cilj, nije to radila iz ljubavi kako tvrdi. I ovaj dio da ima planove u budućnosti oko posla..pa zanemarivanje zdravlja će ju odvesti nigdje, a ne u budućnost. Stvorit će još veće probleme svojoj obitelji i imat će još veće brige oko nje, ne samo oni nego i država. Do kada će uopće država financirati njeno zanemarivanje zdravlja na račun poreznih obveznika. Ovakvim tempom ostat će nepokretna, što od sjedenja, ležanja, što od debljine.
Istina se sve više širi , boji se da ne ostane bez publike pa ih manipulira kroz patetične postove kako o njima ovisi njena egzistencija. Da, imala je stranicu 5 godina bez monetizacije jer joj je to bio cilj, nije to radila iz ljubavi kako tvrdi. I ovaj dio da ima planove u budućnosti oko posla..pa zanemarivanje zdravlja će ju odvesti nigdje, a ne u budućnost. Stvorit će još veće probleme svojoj obitelji i imat će još veće brige oko nje, ne samo oni nego i država. Do kada će uopće država financirati njeno zanemarivanje zdravlja na račun poreznih obveznika. Ovakvim tempom ostat će nepokretna, što od sjedenja, ležanja, što od debljine.
8 months ago
In response Bambucci to his Publication