Ko još slavi rodjendan u ovoj rupači, sastavili 4 stola jer ih i nema ih više, ali to zlobnica preobrne u svojoj glavurdi i kao super ambijent tralalalala 🤣🤣
Bolje da je kod kuče slavila… Rekla sam ja da su oni sa troje ljudi otišli da se samo nažderu… Laži laži lažiii meee 🤣😂😂😂
Mogu misliti kako su svi smrdili na grill u tako maloj rupici…😷🤮
Bolje da je kod kuče slavila… Rekla sam ja da su oni sa troje ljudi otišli da se samo nažderu… Laži laži lažiii meee 🤣😂😂😂
Mogu misliti kako su svi smrdili na grill u tako maloj rupici…😷🤮
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication