Čitam i gledam šta si objavila i prekrsti se i lijevom i desnom rukom… Ti si baš teška udarena i opaljena prosjačka glupačetina “bebice nam stigle” 🤣🤦♀️😂 Nalijepi bolje te jeftine noktiće na tvoju smrdljivu i gromadnu šupčetinu 🤣😝🤮🤮
2 hr ago
In response Bambucci to his Publication