Ali ajde, gledajmo to malo pozitivno. Možda je bljutava Nora jednostavno u svom filmu, znaš… kreativna duša koja cijelu noć smišlja nove bajke za sutradan. 🤭 Jedini problem je što je toliko lijena da bi najradije lagala dok leži. Čak joj je i laganje previše naporno. 😴 Nora je kao Wi-Fi u podrumu. Znaš da postoji, ali je nikad nema kad ti stvarno treba. 😅
1 yr. ago
(E)
In response Ayla to her Publication
1 yr. ago
(E)
In response Helena to his Publication
Ma odvratna bljutava, poniženo zlo nemože više ni lagati jer i sve laži, lažotine teške, ldodju jednom kraj… 💪💪💪