Stvarno moraš, pa težak posao radiš. Ne razumju te ljudi. Jadnica.
Ja te upravo zamišljam sto bi ti da si netko visokoobrazovan, i koji je jutros preuzeo dežurstva vikendom 48h i napusta posao u ponedjeljak u 07:00h.
Mislim da bi se valjala po podu kao mučenica, i mislila da si sami Isus na križu. Moje kolegice, majke, rade dežurstva ni ne kažu, nemaju vremena reći da su umorne. A jadna li si. Daj mi svoj mozak da odmorim 3 dana, i ja i ond , da nam je sav život online.
Ja te upravo zamišljam sto bi ti da si netko visokoobrazovan, i koji je jutros preuzeo dežurstva vikendom 48h i napusta posao u ponedjeljak u 07:00h.
Mislim da bi se valjala po podu kao mučenica, i mislila da si sami Isus na križu. Moje kolegice, majke, rade dežurstva ni ne kažu, nemaju vremena reći da su umorne. A jadna li si. Daj mi svoj mozak da odmorim 3 dana, i ja i ond , da nam je sav život online.
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication