Logo
Bambucci
1 yr. ago
#Arbnora
Yummy. 🥰
Čokoladu sam dala na kraju Naimu i Nai.
Kaloricna je bas i teška, ali je super kad si ultra željan nečega slatkog.❤️☕️
Helena
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Trebali bismo Nori svaki dan govoriti kako dobro i mršavo izgleda, najbolje ju je stalno hvaliti kako bi nastavila žderati dok ne pukne. Možda je to jedini način da se svijet jednom zauvijek spasi od Nore. 😊
Marija
Poslao bih joj čak 20 kila čokolade, neka sve pojede odjednom. To će savršeno odgovarati njenom stanju. 😄
1 yr. ago
In response Helena to his Publication
Ayla
1 yr. ago
In response Marija to her Publication
I ja isto i to je već 40 kg. čokolade i onda ima da rikne žderući 🤣😂😂