Ne mi ne znamo što je Jogobella, koja si ti glupaca. Jedes tu cokoladice koje većina stanovnika zemlje Hrvatske, koja Vam oprostila dug za struju jer naime nemate, nemaju za istu.
Ali imaju čist obraz, moral i karakter i vole zemlju za koju su se izborili. Koji Vas dvoje nikada nećete imati.
Smeće jedno nevaspitano i neobrazovano. Mi smo ovdje gotovo svi odrasli na Jogobelli, nismo dotepali se iz Albanije itd.
Ali imaju čist obraz, moral i karakter i vole zemlju za koju su se izborili. Koji Vas dvoje nikada nećete imati.
Smeće jedno nevaspitano i neobrazovano. Mi smo ovdje gotovo svi odrasli na Jogobelli, nismo dotepali se iz Albanije itd.
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication