1 yr. ago
#Arbnora
Nain rođendan se uskoro bliži, a ove godine, s obzirom da slavi sa prijateljima iz vrtića u igraonici, želim ju obući posebno lijepo. 😍
Ove godine smo princeza.👑❤️
Princeza sa najljepšom haljinicom i mašnicom iza leđa. 🥹
Jedva čekam da joj sve stigne, a uz to će još imati bijele stramplice ispod i krunu kao princeza.🥰
Bas se veselim da taj dan proslavimo svi najljepse sto mozemo.🌞🎂🍰
Kako vam se čini odjeća?
Treba još sve stići, bilo mi lakše online naručiti jer haljine koje sam vidjela po trgovinama tu, nisu mi se svidjele.
Nain rođendan se uskoro bliži, a ove godine, s obzirom da slavi sa prijateljima iz vrtića u igraonici, želim ju obući posebno lijepo. 😍
Ove godine smo princeza.👑❤️
Princeza sa najljepšom haljinicom i mašnicom iza leđa. 🥹
Jedva čekam da joj sve stigne, a uz to će još imati bijele stramplice ispod i krunu kao princeza.🥰
Bas se veselim da taj dan proslavimo svi najljepse sto mozemo.🌞🎂🍰
Kako vam se čini odjeća?
Treba još sve stići, bilo mi lakše online naručiti jer haljine koje sam vidjela po trgovinama tu, nisu mi se svidjele.
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Moze li jadnije?? Haljina sa Temua i pravis od djeteta ciganče u jednoj Evropskoj zemlji. Ljeto je tuko jedna. Pamučnu haljinicu da se moze igrati i da je nista ne zulja. U H&M ako ništa imas tonu ljetnih, pamucnih haljinica. A cipele neću komentirati. Jadna djevojčica.
Mislim da nemože jadnije, ali jbg. Tuka ostaje tuka i tu nema dalje…
1 yr. ago
In response Frenki to his Publication