Logo
Bambucci
#Arbnora
Nain rođendan se uskoro bliži, a ove godine, s obzirom da slavi sa prijateljima iz vrtića u igraonici, želim ju obući posebno lijepo. 😍
Ove godine smo princeza.👑❤️
Princeza sa najljepšom haljinicom i mašnicom iza leđa. 🥹
Jedva čekam da joj sve stigne, a uz to će još imati bijele stramplice ispod i krunu kao princeza.🥰
Bas se veselim da taj dan proslavimo svi najljepse sto mozemo.🌞🎂🍰
Kako vam se čini odjeća?
Treba još sve stići, bilo mi lakše online naručiti jer haljine koje sam vidjela po trgovinama tu, nisu mi se svidjele.
1 yr. ago
Jana
1 yr. ago (E)
In response Bambucci to his Publication
Das Kleid erinnert eher an Karneval als an einen Kindergeburtstag. Aber das überrascht bei dir niemanden mehr. Du würdest sogar einen Vorhang zur Prinzessinnenrobe erklären, solange du ein paar Likes bekommst. Es ist traurig, wenn eine Mutter ihr eigenes Bedürfnis nach Aufmerksamkeit durch das Kind austragen muss. Wenigstens passt ihr Auftritt zur Location.
Spielraum bleibt Spielraum.
Ayla
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Da, da tvoja princeza koju nisi naučila da razgovijetno priča govori… Reprezentuješ to jadno dijete radi samo lajka jer si uvidjela da na njoj najviše dobijaš, a i to je jako, jako malo sobzirom da imaš 165.000 pratitelja 🤣😂👊 Krmačetino jedna odvratno ugojena, rekla sam ti već da te pratim u stopu… i džabe ti sve jer dosta smo te srozali na tusmo stranici i tusmo i dalje krmačetino jedna smrdljiva 😁💪💪
Frenki
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Moze li jadnije?? Haljina sa Temua i pravis od djeteta ciganče u jednoj Evropskoj zemlji. Ljeto je tuko jedna. Pamučnu haljinicu da se moze igrati i da je nista ne zulja. U H&M ako ništa imas tonu ljetnih, pamucnih haljinica. A cipele neću komentirati. Jadna djevojčica.
Ayla
1 yr. ago
In response Frenki to his Publication
Mislim da nemože jadnije, ali jbg. Tuka ostaje tuka i tu nema dalje…
Yellow
1 yr. ago
In response Frenki to his Publication
Frenki dobro si upućen u stvari i za djecu i u žensku šminku (prije si komentirao primere i konturiranje). Imaš smisao i za lijepo i za praktično 👍
Helena
1 yr. ago (E)
In response Bambucci to his Publication
Iskreno, zar ne misliš da je to prilično pretjerano?
Dijete još ne zna ni pravilno govoriti, a ti već planiraš njezin veliki nastup s haljinicom, mašnicom, krunom i cijelom tom predstavom. Možda bi bilo pametnije da se prvo posvetiš njezinu jezičnom i emocionalnom razvoju umjesto da razmišljaš o savršenoj odjeći za rođendan kojeg se neće ni sjećati.

Rođendan bi trebao značiti iskreno, kvalitetno vrijeme s djetetom, a ne priliku da ga se pretvori u ukras za osobno fotografiranje. Manje samopromocije, više istinskog majčinstva. To bi bio dobar početak.
Yellow
1 yr. ago
In response Helena to his Publication
Slažem se, pretjerano. Idu u igraonicu a ne na vjenčanje. I još kruna 🙈. Da joj nije do lajkova ne bi ni stavljala ovakve objave.