Logo
Bambucci
1 yr. ago
#Arbnora
Nain rođendan se uskoro bliži, a ove godine, s obzirom da slavi sa prijateljima iz vrtića u igraonici, želim ju obući posebno lijepo. 😍
Ove godine smo princeza.👑❤️
Princeza sa najljepšom haljinicom i mašnicom iza leđa. 🥹
Jedva čekam da joj sve stigne, a uz to će još imati bijele stramplice ispod i krunu kao princeza.🥰
Bas se veselim da taj dan proslavimo svi najljepse sto mozemo.🌞🎂🍰
Kako vam se čini odjeća?
Treba još sve stići, bilo mi lakše online naručiti jer haljine koje sam vidjela po trgovinama tu, nisu mi se svidjele.
Frenki
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Moze li jadnije?? Haljina sa Temua i pravis od djeteta ciganče u jednoj Evropskoj zemlji. Ljeto je tuko jedna. Pamučnu haljinicu da se moze igrati i da je nista ne zulja. U H&M ako ništa imas tonu ljetnih, pamucnih haljinica. A cipele neću komentirati. Jadna djevojčica.
Yellow
Frenki dobro si upućen u stvari i za djecu i u žensku šminku (prije si komentirao primere i konturiranje). Imaš smisao i za lijepo i za praktično 👍
1 yr. ago
In response Frenki to his Publication
Frenki
1 yr. ago
In response Yellow to her Publication
Ma ja sam netko tko živi od medicine i estetike. Sasvim dovoljno. Zagrljaj za Vas ❤️
Yellow
1 yr. ago
In response Frenki to his Publication
Super 👍😊