Logo
Bambucci
1 yr. ago
#Arbnora
Nain rođendan se uskoro bliži, a ove godine, s obzirom da slavi sa prijateljima iz vrtića u igraonici, želim ju obući posebno lijepo. 😍
Ove godine smo princeza.👑❤️
Princeza sa najljepšom haljinicom i mašnicom iza leđa. 🥹
Jedva čekam da joj sve stigne, a uz to će još imati bijele stramplice ispod i krunu kao princeza.🥰
Bas se veselim da taj dan proslavimo svi najljepse sto mozemo.🌞🎂🍰
Kako vam se čini odjeća?
Treba još sve stići, bilo mi lakše online naručiti jer haljine koje sam vidjela po trgovinama tu, nisu mi se svidjele.
Helena
Iskreno, zar ne misliš da je to prilično pretjerano?
Dijete još ne zna ni pravilno govoriti, a ti već planiraš njezin veliki nastup s haljinicom, mašnicom, krunom i cijelom tom predstavom. Možda bi bilo pametnije da se prvo posvetiš njezinu jezičnom i emocionalnom razvoju umjesto da razmišljaš o savršenoj odjeći za rođendan kojeg se neće ni sjećati.

Rođendan bi trebao značiti iskreno, kvalitetno vrijeme s djetetom, a ne priliku da ga se pretvori u ukras za osobno fotografiranje. Manje samopromocije, više istinskog majčinstva. To bi bio dobar početak.
1 yr. ago (E)
In response Bambucci to his Publication
Yellow
1 yr. ago
In response Helena to his Publication
Slažem se, pretjerano. Idu u igraonicu a ne na vjenčanje. I još kruna 🙈. Da joj nije do lajkova ne bi ni stavljala ovakve objave.