1 yr. ago
#Arbnora
Evo jedan status, sa novostima oko moje noge i samog oporavka. Ovo je ja mislim zadnji put da ću se provodom moje noge oglasiti i poslije duže vrijeme ne budem jer mislim da van ovih novosti sada neće više biti.
To je, dakle, to.
Molim vas da ovaj status čitate sa razumijevanjem i da poštujete moju odluku jer sam ja tako odlučila i smatram da je to najbolja odluka dovedena moguća.
Operacija moje noge je bila prošle godine u 7 mjesecu. Dakle, uskoro će joj sada biti godinu dana. To joj je 3 operacija.
U godinu dana došli smo do napretka, ali ne prevelikog - noga još uvijek nije potpuno oporavljena, šipke ju maltene drže stabilnom da barem funkcioniram.
Doktor je na zadnjoj kontroli rekao da probam ustati sa hodalicom i stajati malo kako bi nozi dali tereta i to bi trebalo kakti pospješiti oporavak.
Pokušala sam više puta od zadnje pretrage raditi po preporuci doktora: stajala bi uz krevet, stol, kolica ili bilo gdje sam stizala uz Naimovu podršku, makar na sekundu i nisam dobila ništa osim: agresivne boli i peckanje u kosti. Meso oko noge mi se znalo užariti i biti toplo.
Pokušala sam ponovno kada bi se bol povukla za par dana (bol koja mi ne da spavati), i opet bi došli na isto.
Obavijestila sam doktora o dešavanjima i najvjerojatnije da će na sljedećoj kontroli reći svoje mišljenje.
No, što se mene tiče, ja ću završiti ovu cijelu priču sa sljedećim, a nadam se da ćete shvatiti moju odluku.
S obzirom na težinu mog invaliditeta i povijest koju je ova noga pretrpjela, ja sam zadovoljna s tim da je pokretna uz kolica i da mi pruža podršku u svakodnevnim aktivnostima: presvlačenje, prebacivanje negdje, higijena, itd.💪
Prije nisam mogla s njom apsolutno ništa, vukla sam ju kao krpu i bila u nesnosnim bolovima.
Bolovi su sada tu ali su dosta smanjeni i noga surađuje u aktivnostima kada trebam nešto jednostavno raditi. To mi puno znači kao oporavak! To mi puno olakšava svakodnevnicu i kvalitetu života!
NO, ja osobno ne planiram više ustajati s ovom nogom i nauditi si na taj način. 🚫
Zahvalna sam Bogu da sam nekoć mogla odraditi 3-5 koraka uz hodalicu, ali ostajem na tome.
Hodanje tih par koraka kod mene nikad nije bilo kao normalno hodanje već mučenje. 🥺
Prihvaćam ovo koliko sam dobila od moje noge i ne želim izazivati vraga pogotovo jer noga nije oporavljena kako treba i agresivna bol i nemoć mi je dovoljan znak kad je dosta.
Doktor je fantastičan, ali ponekad nisu ni oni savršeni jer je ovo stanje jako rijetko.
Samim tim, da završim konačno ovu objavu:
hvala vam svima na podršci što se tiče moje noge, hvala na divnim riječima i što ste pratili moj put.
Ja nisam dobila potpuni oporavak, ali s obzirom na stanje kako je noga bila prije, zadovoljna sam da nisam u bolovima tolikim više.
Želim uživati u tome i, ponavljam, ne dirati vraga.
Zagrljaj za sve vas.♥️
P.S: doktori ne nude neke druge solucije van operacije koje sam vec imala.
I naravno, nastavit cu raditi na sebi i prehrani i dalje radi svojeg opceg dobra i kvalitetnijeg života, ali ostalo se neće forsirati jer se ne dobivaju rezultati koji bi trebali.
Idemo dalje.🥰
Evo jedan status, sa novostima oko moje noge i samog oporavka. Ovo je ja mislim zadnji put da ću se provodom moje noge oglasiti i poslije duže vrijeme ne budem jer mislim da van ovih novosti sada neće više biti.
To je, dakle, to.
Molim vas da ovaj status čitate sa razumijevanjem i da poštujete moju odluku jer sam ja tako odlučila i smatram da je to najbolja odluka dovedena moguća.
Operacija moje noge je bila prošle godine u 7 mjesecu. Dakle, uskoro će joj sada biti godinu dana. To joj je 3 operacija.
U godinu dana došli smo do napretka, ali ne prevelikog - noga još uvijek nije potpuno oporavljena, šipke ju maltene drže stabilnom da barem funkcioniram.
Doktor je na zadnjoj kontroli rekao da probam ustati sa hodalicom i stajati malo kako bi nozi dali tereta i to bi trebalo kakti pospješiti oporavak.
Pokušala sam više puta od zadnje pretrage raditi po preporuci doktora: stajala bi uz krevet, stol, kolica ili bilo gdje sam stizala uz Naimovu podršku, makar na sekundu i nisam dobila ništa osim: agresivne boli i peckanje u kosti. Meso oko noge mi se znalo užariti i biti toplo.
Pokušala sam ponovno kada bi se bol povukla za par dana (bol koja mi ne da spavati), i opet bi došli na isto.
Obavijestila sam doktora o dešavanjima i najvjerojatnije da će na sljedećoj kontroli reći svoje mišljenje.
No, što se mene tiče, ja ću završiti ovu cijelu priču sa sljedećim, a nadam se da ćete shvatiti moju odluku.
S obzirom na težinu mog invaliditeta i povijest koju je ova noga pretrpjela, ja sam zadovoljna s tim da je pokretna uz kolica i da mi pruža podršku u svakodnevnim aktivnostima: presvlačenje, prebacivanje negdje, higijena, itd.💪
Prije nisam mogla s njom apsolutno ništa, vukla sam ju kao krpu i bila u nesnosnim bolovima.
Bolovi su sada tu ali su dosta smanjeni i noga surađuje u aktivnostima kada trebam nešto jednostavno raditi. To mi puno znači kao oporavak! To mi puno olakšava svakodnevnicu i kvalitetu života!
NO, ja osobno ne planiram više ustajati s ovom nogom i nauditi si na taj način. 🚫
Zahvalna sam Bogu da sam nekoć mogla odraditi 3-5 koraka uz hodalicu, ali ostajem na tome.
Hodanje tih par koraka kod mene nikad nije bilo kao normalno hodanje već mučenje. 🥺
Prihvaćam ovo koliko sam dobila od moje noge i ne želim izazivati vraga pogotovo jer noga nije oporavljena kako treba i agresivna bol i nemoć mi je dovoljan znak kad je dosta.
Doktor je fantastičan, ali ponekad nisu ni oni savršeni jer je ovo stanje jako rijetko.
Samim tim, da završim konačno ovu objavu:
hvala vam svima na podršci što se tiče moje noge, hvala na divnim riječima i što ste pratili moj put.
Ja nisam dobila potpuni oporavak, ali s obzirom na stanje kako je noga bila prije, zadovoljna sam da nisam u bolovima tolikim više.
Želim uživati u tome i, ponavljam, ne dirati vraga.
Zagrljaj za sve vas.♥️
P.S: doktori ne nude neke druge solucije van operacije koje sam vec imala.
I naravno, nastavit cu raditi na sebi i prehrani i dalje radi svojeg opceg dobra i kvalitetnijeg života, ali ostalo se neće forsirati jer se ne dobivaju rezultati koji bi trebali.
Idemo dalje.🥰
Stoko jedna odvratna, debela i podmukla! Izgubila si 50% rente, zahvaljujući nama koji se borimo za pravdu 💪 Sad glumiš još više neku žrtvu, a cilj ti je da opet dobiješ 100% rentu. E neće moći kako to tvoja podmukla odvratna galavurdina zamišlja.. teško da će ti cilj upaliti, a ja te i dalje posmatram i još više imam dokaze da već jednom sjašeš narodu sa grbače 💪
Moj savjet, smršaj pa ćeš i hodati i ne glumetaj više jer nema ti druge… Doći ću u Rohstock da te posjetim kad se najmanje budeš nadala i to lijepo sa dokazima, baš hoću da vidim onda lično tvoju reakciju 😁💪
Moj savjet, smršaj pa ćeš i hodati i ne glumetaj više jer nema ti druge… Doći ću u Rohstock da te posjetim kad se najmanje budeš nadala i to lijepo sa dokazima, baš hoću da vidim onda lično tvoju reakciju 😁💪
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
Neće dobiti više, jer mora proći svu rehabilitaciju i 6 mjeseci 1300kcl ,ako treba i u bolničkim uvjetima, da bi dobila 100%. Terapeuti dignu ljude poslije oštećenja medule, mozgovine, poslije visestrukih mozdanih udara, ljude sa MS om sa mnogostrukim lezijama, poslije teskih nesreca sa lomovima kraljeznice, da ne dignu nju koja ima misicnu masu I ocuvan nervni impuls mozak-noge. Ali to su krv, znoj i suze, i nema torteljina.
Malo se je zajebala. Pogotovo ona koja smrdi po svojim prevarama do Novog Zelanda. Pa zamislite ljude u MDK? Povraca im se od nje. Kako rekoh, nitko, apsolutno nitko, tko je 23 pa na gore godina lizao školske klupe, neće ugroziti svoju reputaciju zbog varalice. Kako rekoh, ipak smrdi do Novog Zelanda.
Malo se je zajebala. Pogotovo ona koja smrdi po svojim prevarama do Novog Zelanda. Pa zamislite ljude u MDK? Povraca im se od nje. Kako rekoh, nitko, apsolutno nitko, tko je 23 pa na gore godina lizao školske klupe, neće ugroziti svoju reputaciju zbog varalice. Kako rekoh, ipak smrdi do Novog Zelanda.
1 yr. ago
In response Frenki to his Publication
Neće sigirno i tako i tako i ne malo već puno se ona zajebala.
Dobro ti je ovo da smrdi do Novog Zelanda 👍👏😂😂😂
Dobro ti je ovo da smrdi do Novog Zelanda 👍👏😂😂😂