Logo
Bambucci
1 yr. ago
#Arbnora
Evo jedan status, sa novostima oko moje noge i samog oporavka. Ovo je ja mislim zadnji put da ću se provodom moje noge oglasiti i poslije duže vrijeme ne budem jer mislim da van ovih novosti sada neće više biti.

To je, dakle, to.

Molim vas da ovaj status čitate sa razumijevanjem i da poštujete moju odluku jer sam ja tako odlučila i smatram da je to najbolja odluka dovedena moguća.

Operacija moje noge je bila prošle godine u 7 mjesecu. Dakle, uskoro će joj sada biti godinu dana. To joj je 3 operacija.

U godinu dana došli smo do napretka, ali ne prevelikog - noga još uvijek nije potpuno oporavljena, šipke ju maltene drže stabilnom da barem funkcioniram.

Doktor je na zadnjoj kontroli rekao da probam ustati sa hodalicom i stajati malo kako bi nozi dali tereta i to bi trebalo kakti pospješiti oporavak.
Pokušala sam više puta od zadnje pretrage raditi po preporuci doktora: stajala bi uz krevet, stol, kolica ili bilo gdje sam stizala uz Naimovu podršku, makar na sekundu i nisam dobila ništa osim: agresivne boli i peckanje u kosti. Meso oko noge mi se znalo užariti i biti toplo.

Pokušala sam ponovno kada bi se bol povukla za par dana (bol koja mi ne da spavati), i opet bi došli na isto.

Obavijestila sam doktora o dešavanjima i najvjerojatnije da će na sljedećoj kontroli reći svoje mišljenje.
No, što se mene tiče, ja ću završiti ovu cijelu priču sa sljedećim, a nadam se da ćete shvatiti moju odluku.

S obzirom na težinu mog invaliditeta i povijest koju je ova noga pretrpjela, ja sam zadovoljna s tim da je pokretna uz kolica i da mi pruža podršku u svakodnevnim aktivnostima: presvlačenje, prebacivanje negdje, higijena, itd.💪

Prije nisam mogla s njom apsolutno ništa, vukla sam ju kao krpu i bila u nesnosnim bolovima.

Bolovi su sada tu ali su dosta smanjeni i noga surađuje u aktivnostima kada trebam nešto jednostavno raditi. To mi puno znači kao oporavak! To mi puno olakšava svakodnevnicu i kvalitetu života!

NO, ja osobno ne planiram više ustajati s ovom nogom i nauditi si na taj način. 🚫

Zahvalna sam Bogu da sam nekoć mogla odraditi 3-5 koraka uz hodalicu, ali ostajem na tome.
Hodanje tih par koraka kod mene nikad nije bilo kao normalno hodanje već mučenje. 🥺

Prihvaćam ovo koliko sam dobila od moje noge i ne želim izazivati vraga pogotovo jer noga nije oporavljena kako treba i agresivna bol i nemoć mi je dovoljan znak kad je dosta.

Doktor je fantastičan, ali ponekad nisu ni oni savršeni jer je ovo stanje jako rijetko.

Samim tim, da završim konačno ovu objavu:
hvala vam svima na podršci što se tiče moje noge, hvala na divnim riječima i što ste pratili moj put.
Ja nisam dobila potpuni oporavak, ali s obzirom na stanje kako je noga bila prije, zadovoljna sam da nisam u bolovima tolikim više.
Želim uživati u tome i, ponavljam, ne dirati vraga.

Zagrljaj za sve vas.♥️

P.S: doktori ne nude neke druge solucije van operacije koje sam vec imala.
I naravno, nastavit cu raditi na sebi i prehrani i dalje radi svojeg opceg dobra i kvalitetnijeg života, ali ostalo se neće forsirati jer se ne dobivaju rezultati koji bi trebali.

Idemo dalje.🥰
Frenki
1 yr. ago (E)
In response Bambucci to his Publication
Žao mi je, ali odustajanjem nećeš dobiti 100%. Jer, nisi ispostovala fizikalne procedure i nutricionisticke savjete o 1300kcl dnevno. Zdrava covjeka da posjednemo u kolica I da ne hoda aktivno 6 mjeseci, udeblja se 30kg, on bi imao jake bolove pri dizanju. Bio bi nestabilan i cak dezorjentiran, sto ti nisi,jer mozes stajati, ali treba vjezbati sa terapeutima.
Jbg, puno sranja za jednu malu glupaču. Ipak je naše, medicinsko zadnje. Nikada nitko nece napisati da je lijecenje zavrseno, jer si odbila I odbijas rehabilitaciju. Stoga, odjebaus !
Yellow
Bitno da ne odustaje od stavljanja besmislenih postova na face.
1 yr. ago
In response Frenki to his Publication
Frenki
1 yr. ago
In response Yellow to her Publication
Zaboli mene lično neka stvar. Ja znam gdje zaustavljam. Kako rekoh haker, da svi uplatimo određenu sumu na CarboNorin racun, ugasice je da je ni Meta nece pronaci. A ovo drugo samo batina iz raja izišla. Makedonci je najviše žele jer je sramota cijele nacije.