Nedostaje tebi što šta toga…, a pogotovo u tom tvom blentavom, prolupanom praznom mozgiću… Da imaš imalo mozga, nebi spominja neke nove pobjede jer ti gubiš li gubiš… Ljudi te gaze sa riječnikom, ljudi te zamrzjeli, nema lajka više na koju si prije navikla i ti pišeš o nekim novim pobjedama 🤣😂
Mogu misliti koliko pizdiš kad objaviš video gdje si samo ti i kvrečiš o nekim glupostima i tu najmanje moguće lajka dobiješ, ja umirem od smjeha 😂😂😂 Ajde djubrido jedna djubretarska, umukni više i ne laži samu sebe više 👊
Mogu misliti koliko pizdiš kad objaviš video gdje si samo ti i kvrečiš o nekim glupostima i tu najmanje moguće lajka dobiješ, ja umirem od smjeha 😂😂😂 Ajde djubrido jedna djubretarska, umukni više i ne laži samu sebe više 👊
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication