Šta više reći i komentirati nego da si samo jedna odvratna lažna debela propala patuljčina gdje ne znaš gdje više da udaraš sa tim tvojim providnim lažima jer u biti što više sereš, više vidiš da gubiš,eto toliko od mene i veliki pozdrav… 😁🤣😝👊👊💪
11 months ago
In response Bambucci to his Publication