11 months ago
In response Bambucci to his Publication
Naim spricht Deutsch wie ein Flüchtling der erst vor zwei Wochen nach Deutschland geflohen ist. Einfach katastrophal.
11 months ago
In response Bambucci to his Publication
Da Naim bar zna bolje Njemački pričati i da ga bar razumijem, a tolike godine tamo, baš sam u šoku 🤣😂😂 Žalosno i to koliko sam još razumjela da vodi viceve na račun svog dijeteta i kao podkupljuje i kaže “Machs mich in Ruhe lassen” govori kao da je tek juče došao u Njemačku, ajme bože, glupavi teški pederko 🤦♀️ Još kad je debiletini na našem rekao ti si “velika riba” i dao joj kao 15€, vic godine jer opet prose… Zamadjijala pederčinu da svaku glupost čini, a u biti boli ga ona “stvar” jer zna da ne može jeba.ati frigidnu debelu patuljčinu, sve gluma i naučila ga da glumi. Najgore u svemu tome što jadno to dijete propada i več je jadno propalo i nažalost će se pretvoriti u Noru br.2…