Da Naim bar zna bolje Njemački pričati i da ga bar razumijem, a tolike godine tamo, baš sam u šoku 🤣😂😂 Žalosno i to koliko sam još razumjela da vodi viceve na račun svog dijeteta i kao podkupljuje i kaže “Machs mich in Ruhe lassen” govori kao da je tek juče došao u Njemačku, ajme bože, glupavi teški pederko 🤦♀️ Još kad je debiletini na našem rekao ti si “velika riba” i dao joj kao 15€, vic godine jer opet prose… Zamadjijala pederčinu da svaku glupost čini, a u biti boli ga ona “stvar” jer zna da ne može jeba.ati frigidnu debelu patuljčinu, sve gluma i naučila ga da glumi. Najgore u svemu tome što jadno to dijete propada i več je jadno propalo i nažalost će se pretvoriti u Noru br.2…
11 months ago
In response Bambucci to his Publication