1 month ago
(E)
#SoulfulEmma
#SvjetlanaDenes
Soulful Emma Quotes i Svjetlana Denes Dvije osobe uporno prijavljuju našu stranicu www.tusmo24.com nadležnom hosting partneru. Međutim, mi smo već odavno poduzeli sve potrebne pravne i tehničke korake kako bi takvi pokušaji ostali bez ikakvog učinka. Posebno je zanimljivo da obje osobe očito dolaze iz Norinog okruženja. Na kraju stoje upravo tamo gdje im je i mjesto: praznih ruku i bez ikakvog rezultata 😁😅💪💪
#SvjetlanaDenes
Soulful Emma Quotes i Svjetlana Denes Dvije osobe uporno prijavljuju našu stranicu www.tusmo24.com nadležnom hosting partneru. Međutim, mi smo već odavno poduzeli sve potrebne pravne i tehničke korake kako bi takvi pokušaji ostali bez ikakvog učinka. Posebno je zanimljivo da obje osobe očito dolaze iz Norinog okruženja. Na kraju stoje upravo tamo gdje im je i mjesto: praznih ruku i bez ikakvog rezultata 😁😅💪💪
4 months ago
(E)
#SoulfulEmma
Dragi naši dobri prijatelji i prijateljice koji se borite kao i ja na tusmo24.com 😍😘💝👍💪
Danas smo uspjeli jasno utvrdilti identitet osobe koja stoji iza profila “Soulful Emma” Zanimljivio je da IP adresa vodi do Rostocka i svako sam može zaključiti šta to implacira… Lažna i opaljena lažna korisnica je odmah i trajno blokirana 😅💪 Idemo dalje ❤️💪💪
Dragi naši dobri prijatelji i prijateljice koji se borite kao i ja na tusmo24.com 😍😘💝👍💪
Danas smo uspjeli jasno utvrdilti identitet osobe koja stoji iza profila “Soulful Emma” Zanimljivio je da IP adresa vodi do Rostocka i svako sam može zaključiti šta to implacira… Lažna i opaljena lažna korisnica je odmah i trajno blokirana 😅💪 Idemo dalje ❤️💪💪
1 yr. ago
(E)
#Arbnora
Nora, umjesto što stalno glumiš neku veličinu, možda bi bilo pametnije da se iskreno pogledaš u ogledalo. Ono što se tamo vidi djeluje kao spoj poricanja stvarnosti i estetske katastrofe, nešto takvo se stvarno rijetko u životu vidja i još oblačiš leggins 🤣😂🤮🤮 Ti si izgleda još 10 kg. nabila… Ni krmača nema takve odvratne debele debilne butke pfui und pfui 🤮🤮🤮
Nora, umjesto što stalno glumiš neku veličinu, možda bi bilo pametnije da se iskreno pogledaš u ogledalo. Ono što se tamo vidi djeluje kao spoj poricanja stvarnosti i estetske katastrofe, nešto takvo se stvarno rijetko u životu vidja i još oblačiš leggins 🤣😂🤮🤮 Ti si izgleda još 10 kg. nabila… Ni krmača nema takve odvratne debele debilne butke pfui und pfui 🤮🤮🤮
1 yr. ago
#Arbnora
Krmačo jedna debela, već 3 mjeseca ne možeš zaradjivati novac preko Facebooka jer si objavljivala ilegalne apele za donacije. Sad si opet slobodna i misliš da možeš ponovo zaradjivati i odjednom snimaš puno videa u nadi da ćeš ponovo moći zaradjivatina na tvojim lažima… izgubila si mnoge pratitelje, a i lajkovi ti se totalno smanjili i sve više i više nestaju… 😁😂 Danas smo te ponovo prijavili na Facebookun. Nastaviti ćemo to svaki dan raditi dok ne budeš trajno blokirana 👊💪💪💪
Krmačo jedna debela, već 3 mjeseca ne možeš zaradjivati novac preko Facebooka jer si objavljivala ilegalne apele za donacije. Sad si opet slobodna i misliš da možeš ponovo zaradjivati i odjednom snimaš puno videa u nadi da ćeš ponovo moći zaradjivatina na tvojim lažima… izgubila si mnoge pratitelje, a i lajkovi ti se totalno smanjili i sve više i više nestaju… 😁😂 Danas smo te ponovo prijavili na Facebookun. Nastaviti ćemo to svaki dan raditi dok ne budeš trajno blokirana 👊💪💪💪
1 yr. ago
#Arbnora
Nora gdje si jer se brinemo… nema te nigdje i nismo navikli na to…
Opasno si ti lažljivice podla utrtala… a mi te i dalje pratimo 💪
Jedva čekam kad se vratiš u Njemačku i da onda opet po 4 videa na dan puštaš jer onda si kao hrabra i puštaš svoju dugu odvratnu jezičininu… Ja jedva čekam jer i dosta znam… Patuljče jedno, shvati da je tebi AMEN došao 😂💪💪💪
Nora gdje si jer se brinemo… nema te nigdje i nismo navikli na to…
Opasno si ti lažljivice podla utrtala… a mi te i dalje pratimo 💪
Jedva čekam kad se vratiš u Njemačku i da onda opet po 4 videa na dan puštaš jer onda si kao hrabra i puštaš svoju dugu odvratnu jezičininu… Ja jedva čekam jer i dosta znam… Patuljče jedno, shvati da je tebi AMEN došao 😂💪💪💪
1 yr. ago
#Arbnora
Nora je u Hrvatskoj i to sigurno već nedelju dana, a krije se ko zmija noge… predprošle godine je puštala video i kikotala se hvaleći se kako putuju za Hrvatsku. Smrdi tu nešto opasno jer mislim da joj je neko debelo utjerao strah i zato se boji jer inače bi već x videa pustila… Sad se ona dogovara šta će još slagati jer mislim da i neko sudjenje ima… Može se ona kriti i muljati koliko hoće, ali mi ćemo sve odkriti 💪💪💪
Nora je u Hrvatskoj i to sigurno već nedelju dana, a krije se ko zmija noge… predprošle godine je puštala video i kikotala se hvaleći se kako putuju za Hrvatsku. Smrdi tu nešto opasno jer mislim da joj je neko debelo utjerao strah i zato se boji jer inače bi već x videa pustila… Sad se ona dogovara šta će još slagati jer mislim da i neko sudjenje ima… Može se ona kriti i muljati koliko hoće, ali mi ćemo sve odkriti 💪💪💪
1 yr. ago
Dina
Zašto si obrisala svoj komentar 🧐🤷♀️ To što ti radiš me podsjeća na nekoga jer je baš indentično…
Zašto si obrisala svoj komentar 🧐🤷♀️ To što ti radiš me podsjeća na nekoga jer je baš indentično…
1 yr. ago
#Arbnora
Krmača debilna lažna, blokirana 90 dana na fejsu 💪 mi ćemo tu djubretaru lažnu blokirati za sva vremena 💪 sad sere na tik toku, a i tu je popušila, nema toj odvratnoj gaduri više života, da naivne ljude koristi… Patuljče lažno hodajuće ću uveliko uništiti i sa pravdom idem dalje💪💪💪
Krmača debilna lažna, blokirana 90 dana na fejsu 💪 mi ćemo tu djubretaru lažnu blokirati za sva vremena 💪 sad sere na tik toku, a i tu je popušila, nema toj odvratnoj gaduri više života, da naivne ljude koristi… Patuljče lažno hodajuće ću uveliko uništiti i sa pravdom idem dalje💪💪💪
1 yr. ago
#Arbnora
Halo ljudi, Nora debilka je juče najavila da će izaći live video na tik toku. Video je stvarno bio, ali su je ljudi toliko iznapadali da je ona taj vide obrisala!!! Napadali su je za onih 100€ što je ukrala, za kuću u Hrvatskoj ko je kupio, za gatanje i jedna je moli da i njoj pogleda u karte 😂😂😂 Sve, sve negativno… Sad nakon 17 h je pustila novi video koji je baš na tusmo, opet prijeti i kao ima ugovor sa firmom koji influencere štiti, ma jede govna🤣😂😂😂😂😂
Halo ljudi, Nora debilka je juče najavila da će izaći live video na tik toku. Video je stvarno bio, ali su je ljudi toliko iznapadali da je ona taj vide obrisala!!! Napadali su je za onih 100€ što je ukrala, za kuću u Hrvatskoj ko je kupio, za gatanje i jedna je moli da i njoj pogleda u karte 😂😂😂 Sve, sve negativno… Sad nakon 17 h je pustila novi video koji je baš na tusmo, opet prijeti i kao ima ugovor sa firmom koji influencere štiti, ma jede govna🤣😂😂😂😂😂