Logo
Ayla
#Arbnora
Ljudi moja, šta mislite jel se Nora udebljalala ili omršavila … 🤣😂😂🤮🤮🤮
1 yr. ago (E)
Jana
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
So etwas habe ich in meinem ganzen Leben noch nie gesehen. Es wirkt, als wäre eine Kapsel aus einer fremden abgestürzten Welt gelandet, voll mit Elend, Selbstmitleid und Realitätsverweigerung.
Kein Mensch, keine Haltung, kein Stolz. Nur eine lebendige Karikatur ihrer selbst.
Frenki
1 yr. ago
In response Jana to his Publication
I ne bio kraj nje gay
Helena
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
Nora kontinuirano pokušava svoje vanjsko stanje i životne okolnosti opravdati navodnim invaliditetom. Međutim, nepobitna je činjenica da je za ono što danas predstavlja, kako fizički tako i karakterno, isključivo odgovorna sama. Cjelokupni dojam koji ostavlja izuzetno je odbojan. Autentičnosti nema, a ni najmanjeg traga osobnog šarma. Osoba koja pokušava izazvati sažaljenje putem samosažaljenja, dok istovremeno manipulira sustavom socijalne pomoći, mora biti spremna suočiti se s jasnim riječima.

Ključno pitanje nije što joj drugi žele, nego: koji bi se muškarac, kad upozna njezino pravo lice, uopće svjesno povezao s njom?
Frenki
1 yr. ago
In response Helena to his Publication
Nijedan. Jer nijedna ona nije žena, nego Primat, ženka koja bi se parila sa tim zivotinjskim primitivnim nagonima od hrane do svega ostalo.
Ayla
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
Ja se samo pitam ko ovu još lažnu debelu tonsku gromadu može još je.ati 🤷‍♀️🤣 Što je još najgore, glumi princezu 🤣😂 a ovaj njen pederčina glumi zajedno sa njom, pfui 🤮 Dajte ljudi, pa ko bi mogau ući u ovu snrdljivu pi.ketinu koja se ne može ni istuširati niti svoju muši oprati sa debilnom masom?!!
Frenki
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
Mislim o onom majmunu jedino.
Marija
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
Kako izgleda, čovek bi pomislio da je nilski konj u džepnom izdanju krenuo u šetnju. Nizak rast nije opravdanje za potpunu zapuštenost ni fizičku ni moralnu. Ko ovako izgleda i pritom vara starije ljude, pokazuje da ružnoća kod nje nije samo spoljašnja već duboko usađena u njenu trulu dušu. Gađenje je retko imalo prikladnije lice. 😡😠
Ayla
1 yr. ago (E)
In response Marija to her Publication
Dobar opis svakom pogledu… 👍👏😂😂
Frenki
1 yr. ago
In response Marija to her Publication
Bravo za opisu!!! I komentar! Z