Logo
Ayla
1 yr. ago (E)
#Arbnora
Ljudi moja, šta mislite jel se Nora udebljalala ili omršavila … 🤣😂😂🤮🤮🤮
Marija
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
Kako izgleda, čovek bi pomislio da je nilski konj u džepnom izdanju krenuo u šetnju. Nizak rast nije opravdanje za potpunu zapuštenost ni fizičku ni moralnu. Ko ovako izgleda i pritom vara starije ljude, pokazuje da ružnoća kod nje nije samo spoljašnja već duboko usađena u njenu trulu dušu. Gađenje je retko imalo prikladnije lice. 😡😠
Frenki
Bravo za opisu!!! I komentar! Z
1 yr. ago
In response Marija to her Publication

No replys yet!

It seems that this publication does not yet have any comments. In order to respond to this publication from Frenki , click on at the bottom under it