Logo
Ayla
1 yr. ago (E)
#Arbnora
Ljudi moja, šta mislite jel se Nora udebljalala ili omršavila … 🤣😂😂🤮🤮🤮
Ayla
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
Ja se samo pitam ko ovu još lažnu debelu tonsku gromadu može još je.ati 🤷‍♀️🤣 Što je još najgore, glumi princezu 🤣😂 a ovaj njen pederčina glumi zajedno sa njom, pfui 🤮 Dajte ljudi, pa ko bi mogau ući u ovu snrdljivu pi.ketinu koja se ne može ni istuširati niti svoju muši oprati sa debilnom masom?!!
Frenki
Mislim o onom majmunu jedino.
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication

No replys yet!

It seems that this publication does not yet have any comments. In order to respond to this publication from Frenki , click on at the bottom under it