Logo
Ayla
1 yr. ago (E)
#Arbnora
Ljudi moja, šta mislite jel se Nora udebljalala ili omršavila … 🤣😂😂🤮🤮🤮
Marija
1 yr. ago
In response Ayla to her Publication
Kako izgleda, čovek bi pomislio da je nilski konj u džepnom izdanju krenuo u šetnju. Nizak rast nije opravdanje za potpunu zapuštenost ni fizičku ni moralnu. Ko ovako izgleda i pritom vara starije ljude, pokazuje da ružnoća kod nje nije samo spoljašnja već duboko usađena u njenu trulu dušu. Gađenje je retko imalo prikladnije lice. 😡😠
Ayla
Dobar opis svakom pogledu… 👍👏😂😂
1 yr. ago (E)
In response Marija to her Publication

No replys yet!

It seems that this publication does not yet have any comments. In order to respond to this publication from Ayla , click on at the bottom under it