Logo
Bambucci
1 yr. ago
#Arbnora
Idemo na cirkus! Hajde s nama! 😍♥️
Marija
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Mislim da bi Nora trebalo odmah da ostane u zoološkom vrtu. Tamo bi mogla da nastupa kao retki, pregojeni nilski konj sa poremećajem u ponašanju. Posetioci bi pomislili da je to deo nove horor postavke. 🦛🎪😱
Natalja
I ja mislim da Nora treba odmah da ostane u zoološkom vrtu. Ne u kavezu, nego odmah na ulazu. Kao upozorenje za sve. Deca bi plakala, a odrasli bi se pitali da li evolucija uopšte funkcioniše.
1 yr. ago
In response Marija to her Publication