Logo
Bambucci
1 yr. ago
#Arbnora
Idemo na cirkus! Hajde s nama! 😍♥️
Marija
1 yr. ago
In response Bambucci to his Publication
Mislim da bi Nora trebalo odmah da ostane u zoološkom vrtu. Tamo bi mogla da nastupa kao retki, pregojeni nilski konj sa poremećajem u ponašanju. Posetioci bi pomislili da je to deo nove horor postavke. 🦛🎪😱
Natalja
1 yr. ago
In response Marija to her Publication
I ja mislim da Nora treba odmah da ostane u zoološkom vrtu. Ne u kavezu, nego odmah na ulazu. Kao upozorenje za sve. Deca bi plakala, a odrasli bi se pitali da li evolucija uopšte funkcioniše.

No replys yet!

It seems that this publication does not yet have any comments. In order to respond to this publication from Ayla , click on at the bottom under it