19 hr ago
#Arbnora
Ne ΕΎelim pratitelje koji se ne znaju naΕ‘aliti, opustiti i Ε‘iriti malo pozitivne energije.
U posljednje vrijeme, zbog internet nasilja koje proΕΎivljavam i svih bolesnih grupa koje su otvorene protiv mene, na moju stranicu dolazi sve viΕ‘e ljudi kojima nije cilj gledati moj sadrΕΎaj, nego traΕΎiti mane, ismijavati me i svaku moju rijeΔ okrenuti na negativu.
Iskreno... umorila sam se. π
Kad sam otvorila ovu stranicu, ΕΎeljela sam biti svoja. Ponekad djetinjasta, ponekad blesava, vesela, vrckava, ponekad pogrijeΕ‘iti i nasmijati se sama sebi. Nikad nisam mislila da Δu morati razmiΕ‘ljati smijem li objaviti obiΔan kroasan ili se naΕ‘aliti, jer Δe netko jedva Δekati da me zbog toga vrijeΔa.
Ovo je moja stranica. Moj mali kutak na internetu.
Ne oΔekujem da se svima sviΔam i to je sasvim u redu. Ali postoji ogromna razlika izmeΔu miΕ‘ljenja i konstantnog vrijeΔanja, poniΕΎavanja i ismijavanja neΔijeg izgleda, nacionalnosti, braka, djeteta ili ΕΎivota.
To nije miΕ‘ljenje. To je zlostavljanje.
NeΔu glumiti nekoga tko nisam samo zato da bih nekome bila prihvatljivija. I neΔu se ispriΔavati zbog toga Ε‘to jedem, kako izgledam ili Ε‘to ΕΎivim svoj ΕΎivot.
Ako vam se moj sadrΕΎaj ne sviΔa, zaobiΔite ga. Blokirajte me. OtiΔite. Ali nemojte dolaziti samo da biste nekoga vrijeΔali i pokuΕ‘avali psihiΔki slomiti.
Iza ovog profila postoji stvarna osoba. Osoba koja se, uz teΕΎak invaliditet, svaki dan bori s puno toga Ε‘to vi ni ne vidite.
Ne traΕΎim saΕΎaljenje. TraΕΎim samo ono Ε‘to bi trebalo biti normalno, a to je malo ljudskosti i osnovnog poΕ‘tovanja.
A ja Δu, unatoΔ svemu, i dalje ostati svoja. β€οΈπ©βπ¦½
Ne ΕΎelim pratitelje koji se ne znaju naΕ‘aliti, opustiti i Ε‘iriti malo pozitivne energije.
U posljednje vrijeme, zbog internet nasilja koje proΕΎivljavam i svih bolesnih grupa koje su otvorene protiv mene, na moju stranicu dolazi sve viΕ‘e ljudi kojima nije cilj gledati moj sadrΕΎaj, nego traΕΎiti mane, ismijavati me i svaku moju rijeΔ okrenuti na negativu.
Iskreno... umorila sam se. π
Kad sam otvorila ovu stranicu, ΕΎeljela sam biti svoja. Ponekad djetinjasta, ponekad blesava, vesela, vrckava, ponekad pogrijeΕ‘iti i nasmijati se sama sebi. Nikad nisam mislila da Δu morati razmiΕ‘ljati smijem li objaviti obiΔan kroasan ili se naΕ‘aliti, jer Δe netko jedva Δekati da me zbog toga vrijeΔa.
Ovo je moja stranica. Moj mali kutak na internetu.
Ne oΔekujem da se svima sviΔam i to je sasvim u redu. Ali postoji ogromna razlika izmeΔu miΕ‘ljenja i konstantnog vrijeΔanja, poniΕΎavanja i ismijavanja neΔijeg izgleda, nacionalnosti, braka, djeteta ili ΕΎivota.
To nije miΕ‘ljenje. To je zlostavljanje.
NeΔu glumiti nekoga tko nisam samo zato da bih nekome bila prihvatljivija. I neΔu se ispriΔavati zbog toga Ε‘to jedem, kako izgledam ili Ε‘to ΕΎivim svoj ΕΎivot.
Ako vam se moj sadrΕΎaj ne sviΔa, zaobiΔite ga. Blokirajte me. OtiΔite. Ali nemojte dolaziti samo da biste nekoga vrijeΔali i pokuΕ‘avali psihiΔki slomiti.
Iza ovog profila postoji stvarna osoba. Osoba koja se, uz teΕΎak invaliditet, svaki dan bori s puno toga Ε‘to vi ni ne vidite.
Ne traΕΎim saΕΎaljenje. TraΕΎim samo ono Ε‘to bi trebalo biti normalno, a to je malo ljudskosti i osnovnog poΕ‘tovanja.
A ja Δu, unatoΔ svemu, i dalje ostati svoja. β€οΈπ©βπ¦½
5 days ago
#Arbnora
Neki dani ne traΕΎe niΕ‘ta posebno da bi bili savrΕ‘eni. β€οΈ
Sunce, osmijesi, zajedniΔki stol i vrijeme provedeno s najdraΕΎima. Ja sam uΕΎivala u palaΔinki s pistacijom i svjeΕΎim jagodama, Naia je odabrala Nutellu, a Naim bananu i domaΔu Δokoladu. Uz finu kavicu i predivnu atmosferu, sve je bilo baΕ‘ onako kako treba.
NajljepΕ‘e uspomene Δesto nastanu u sasvim obiΔnim trenucima, kada smo zajedno, bez ΕΎurbe i s punim srcem. Danas smo se upravo tako osjeΔali - zahvalno, sretno i ispunjeno. βοΈπ€π₯β
Neki dani ne traΕΎe niΕ‘ta posebno da bi bili savrΕ‘eni. β€οΈ
Sunce, osmijesi, zajedniΔki stol i vrijeme provedeno s najdraΕΎima. Ja sam uΕΎivala u palaΔinki s pistacijom i svjeΕΎim jagodama, Naia je odabrala Nutellu, a Naim bananu i domaΔu Δokoladu. Uz finu kavicu i predivnu atmosferu, sve je bilo baΕ‘ onako kako treba.
NajljepΕ‘e uspomene Δesto nastanu u sasvim obiΔnim trenucima, kada smo zajedno, bez ΕΎurbe i s punim srcem. Danas smo se upravo tako osjeΔali - zahvalno, sretno i ispunjeno. βοΈπ€π₯β
5 days ago
#Arbnora
Ajme. 7 tjedana razlike... π₯Ή
PlaΔe mi se od radosti... ππ©·
Idemo dalje! πͺ
Na prvoj slici je moj uobiΔajeni izgled. Uvijek punija u obrazima, ruku, vratu, posvuda. Uvijek sam bila takva.
Na drugoj slici se vidi manjak punasnosti kod obraza, vrata, ramena, ruku...
Ajme. 7 tjedana razlike... π₯Ή
PlaΔe mi se od radosti... ππ©·
Idemo dalje! πͺ
Na prvoj slici je moj uobiΔajeni izgled. Uvijek punija u obrazima, ruku, vratu, posvuda. Uvijek sam bila takva.
Na drugoj slici se vidi manjak punasnosti kod obraza, vrata, ramena, ruku...