17 days ago
In response Bambucci to his Publication
Turi si tu pjesmu u veÄ mnnogo toga uturenog u tu tvoju izobliÄenu i gladnu zjevaÄu guzicu koja prdi i sere u praznoā¦
20 days ago
In response Bambucci to his Publication
Diese Fettsau gehƶrt sofort nach Albanien abgeschoben. Dort kann sie ja weiterbetteln. šāš
20 days ago
In response Bambucci to his Publication
Šta se ti javljaŔ, mala debela kuglo? Ti ovde nemaŔ apsolutno niŔta da kažeŔ.
20 days ago
In response Bambucci to his Publication
Noras Schafe sind einfach Arschkriecher..... šāš
19 days ago
In response Bambucci to his Publication
SereÅ” i jedeÅ” opet sama svoja izasrana govna š©š©š©š
18 days ago
In response Bambucci to his Publication
Da sam toliko debela kao ona, bilo bi me sram to uopÄe piti. Mala se sve viÅ”e Å”iri, iz dana u dan.
17 days ago
In response Bambucci to his Publication
CrknuÄeÅ” viÅ”e lažuÄi, gdje ti je onaj set sa lampom gdje si bila kao baÅ” zadovoljna⦠Sad āgrebeÅ”ā dobro noktiÄe da bi lim bolje držao š¤£šš Vrijeme je tebi da veÄ jednom odjebeÅ” upecana i glupava lažovÄino, pukla si skroz šššŖ
17 days ago
In response Bambucci to his Publication
Gdje ti zapelo prosjaÄka i odvratna ljiguÅ”o da tek sad preko 20 h neÅ”to objaviÅ” i to opet veÄ stari video uz neki noviji dodatak sa malom gdje misliÅ” da malo podpaliÅ” i upaliÅ” svoje ovce babe koje ti baÅ” bježe⦠š
Pukla si ti i prolupala joÅ” viÅ”e jer vidiÅ” da te ipak moja iskopana rupaÄa Äeka⦠ššŖ
18 days ago
In response Bambucci to his Publication
Mala se precjenjuje do bola. Ružna je, jednostavno ružna. Da sam ona, nokti bi mi bili zadnja briga. Prvo bih se pozabavila time kako uopÄe izgledam.
18 days ago
In response Bambucci to his Publication
Ružne spodobe koje su mentalno ostale u srednjem vijeku.
17 days ago
In response Ceca to his Publication
Ma uobražena i ljigava patuljÄina ima joÅ” nekih par glupih ovaca koje joj kažu da prelijepo izgleda i da je baÅ” slatka i ona u to vjeruje š¤£šš¤®
17 days ago
In response Bambucci to his Publication
Jadna si ti srozana glupaÄa ako misliÅ” da možeÅ” nekog joÅ” nasmijati sa tako blamoznim izmiÅ”ljotinama š¤£
17 days ago
In response Bubimir666 to his Publication
Možda si u pravu, ali meni se Äini da se i baba uživjela u tim lažnim ulogamaā¦
17 days ago
In response Bambucci to his Publication
Koliko si bila baljezgala i objavljivala videa sa kao probnom vožnjom novih kolica, a sad pederko pere stara i ofucana kolica gdje nemaÅ” ni mjesta viÅ”e u njimaā¦š¤£š¤¦āāļø Å ta god objaviÅ” ti uvjek lažeÅ” i blamiraÅ” se do bola, pfui š¤®
19 days ago
In response Bambucci to his Publication
Stoko lažljiva i prolupana, pecaÅ” samu sebe u lažimaā¦ š¤£š
Trabunjala si kako grah dobro miriÅ”e, a sad kao izgorjeo i joÅ” plus ta omadjijana i kao odjednom voljena svekrva⦠poÄela da izmiÅ”lja, sere i jede govna isto kao i ti, pfui š¤£š¤®
Trabunjala si kako grah dobro miriÅ”e, a sad kao izgorjeo i joÅ” plus ta omadjijana i kao odjednom voljena svekrva⦠poÄela da izmiÅ”lja, sere i jede govna isto kao i ti, pfui š¤£š¤®
19 days ago
#Arbnora
- Zbog tebe -
Nisam osoba koja Ŕuti.
Kada me se povrijedi,
Äuvam ovo vrijedno srce i
na sva zvona razglasim
kada ga se rani.
Nisam osoba kojoj glas drhti.
Hrabro nepravdu pokažem i
ispred nje stanem,
makar me koŔtalo,
jasno.
Nisam ona koja pogne glavu.
Prkosno se ponosim onim
tko sam i kakva sam:
ja znam koliko je
teÅ”ko bilo izdiÄi se.
Nisam...
nisam ona koja se krije.
Bez pardona pljunem na prljave obraze,
svoj Äisti obraz sam preskupo platila,
ja nisam ona koja miruje...
Ali tebi?
Oh, tebi...
tebi sam uŔutjela,
zadrhtala,
pognula glavu...,i
sakrila se...
Zbog tebe sam nestala,
izgubila sebe, i
slomila se.
š©āš¦½ā¤ļøāš©¹
- A. Elezi. , 7.6.2026.
- Zbog tebe -
Nisam osoba koja Ŕuti.
Kada me se povrijedi,
Äuvam ovo vrijedno srce i
na sva zvona razglasim
kada ga se rani.
Nisam osoba kojoj glas drhti.
Hrabro nepravdu pokažem i
ispred nje stanem,
makar me koŔtalo,
jasno.
Nisam ona koja pogne glavu.
Prkosno se ponosim onim
tko sam i kakva sam:
ja znam koliko je
teÅ”ko bilo izdiÄi se.
Nisam...
nisam ona koja se krije.
Bez pardona pljunem na prljave obraze,
svoj Äisti obraz sam preskupo platila,
ja nisam ona koja miruje...
Ali tebi?
Oh, tebi...
tebi sam uŔutjela,
zadrhtala,
pognula glavu...,i
sakrila se...
Zbog tebe sam nestala,
izgubila sebe, i
slomila se.
š©āš¦½ā¤ļøāš©¹
- A. Elezi. , 7.6.2026.
19 days ago
(E)
In response Bambucci to his Publication
Å”iptarska prosjaÄka patuljÄino, izmiÅ”ljaÅ” i domiÅ”ljaÅ” i sad tolikooo laprdaÅ” o tom usmrdjenom ākutkuāā¦ š¤£š¤¦āāļø Gube ti se probudjene babe sa tim providnim i glupim pokuÅ”ajem da opet prosjaÄki neÅ”to užicaÅ” š
20 days ago
(E)
In response Dunja to her Publication
Da, ona i onaj Äelonja koji ovaj put nije doÅ”ao š¤£š¤·āāļøš