3 months ago
In response Bambucci to his Publication
Evo da ti muško odgovori. Muškarac koji voli ženu, prvi pogleda sve na njoj i ukaže na dobre i loše strane. I obično se pri izlasku oblače usklađeno. Koliko je moguće.
Budi genije pa izvuci zaključak. Ne sudi i ne pričaj o muškarcima jer taj te ne voli, a i nemaš dovoljno iskustva.
I ti njega pustiš da hoda izgužvan, prljavih patika, neobrijan, neuredan, pokretna vreća otpada.
Ukratko, muškarac, pogotovo suprug je ogledalo supruge.
Bolje da nisi spomenula muškarce generalno,jer ti i sex, ti i brak, kao majmun i klavir.
Nisam danima komentirao, ali ovo je tema o kojoj stvarno pojma. nemaš.
Budi genije pa izvuci zaključak. Ne sudi i ne pričaj o muškarcima jer taj te ne voli, a i nemaš dovoljno iskustva.
I ti njega pustiš da hoda izgužvan, prljavih patika, neobrijan, neuredan, pokretna vreća otpada.
Ukratko, muškarac, pogotovo suprug je ogledalo supruge.
Bolje da nisi spomenula muškarce generalno,jer ti i sex, ti i brak, kao majmun i klavir.
Nisam danima komentirao, ali ovo je tema o kojoj stvarno pojma. nemaš.
3 months ago
(E)
In response Administrator to his Publication
Koja si ti lažna prosjačka namamljivuća, debilna, dosadna i naporna ponavljajuća debilkuša. Odjebi više i ti i taj tvoj u pozadini šuntavi pederko koji te ne može, a i neće da jebe, ama ko bi i mogao 🤮 Dosta je više prokletinjo ljigava, ne mami više lažući što ne pali više 🤦♀️🤣😝 Umukni više i crkni žderući 😡👊👊
3 months ago
In response Bambucci to his Publication
Čibava i ljigava lažna mameća prosjakinjo, odjebi više jer takvu fotku može samo neko postaviti ko je nerazuman, prolupan i sam u sebe zaljubljen 🫣🤣😝 Idi se liječi, umjesto što uvidjeno lažno prosiš i gubiš i to masiivno 🤗😁💪💪
3 months ago
In response Bambucci to his Publication
Zeljno ocekujemo 4.i 5. nastavak ovog maestralnog dela 🙄
3 months ago
In response Bambucci to his Publication
Kako odvratno i seljoberski izgledate, a ti kažeš da ste se baš sredili 🤦♀️🤮 Kikoćeš se kako te mala emitira, a ti je i naučila da bude ista ti i baš se grozim kako uskače i trpa se, šalje srce i mrmlja sa istim pogledom u očima kao i u tebe… Već si sad od nje napravila mrmljavu zatupanu djavolčicu, a tek joj 5 godina, šta će tek raditi kad odraste, mamu ti šiptarsku jebem 😡🤮👊👊
3 months ago
In response Ayla to her Publication
15 objava o sarmi 🤣 kao kad je pravila hotdog,gurni virslu u kiflu iz 3 dela 🙄🙄🙄 a skuvala 20 virsli
3 months ago
In response Simona to his Publication
Ona je na tt pricala da posti. I ja je pitam kako sa lekovima silnim koje mora da popije posti,jer oni po danu poste jel tako? Ona izbrisala komentar 🤣
3 months ago
In response Bambucci to his Publication
Ajde sjaši više smrdljiva, egoistična džiberko, koliko puta ćeš čestitati Bajram i to ne od srca jer ti nikome ne želiš sreću. Tebi je samo cilj da nasamariš i oguliš ovčurine mada su se i one nešto stisle… 🫣🤣😂
3 months ago
In response Bambucci to his Publication
Naia ce morati mami da se zahvaljuje sto hoda,jer joj je ONA to pruzila 🙄 ONA,ONA ONAAA🤡🐍
3 months ago
#Arbnora
Danas sam odlično raspoložena i manje u bolovima pa sam došla do ideje da je vrijeme da Otetom malo zapaprim život! 🤔
Pišite mi u komentarima, što mu uraditi da ga malo podsjetim kako dobru ženicu ima? 😛
Također...danas je isto dobre volje pa bi valjalo to pokvariti.👀
Ne znam za Vas, ali izgleda da Otetom ide više u prilog kada sam umorna i u bolovima nego li kad nisam? Haha.😂
Danas sam odlično raspoložena i manje u bolovima pa sam došla do ideje da je vrijeme da Otetom malo zapaprim život! 🤔
Pišite mi u komentarima, što mu uraditi da ga malo podsjetim kako dobru ženicu ima? 😛
Također...danas je isto dobre volje pa bi valjalo to pokvariti.👀
Ne znam za Vas, ali izgleda da Otetom ide više u prilog kada sam umorna i u bolovima nego li kad nisam? Haha.😂
3 months ago
#Arbnora
Kada ju gledam nakon napornog dana ovako uspavanu, ušuškanu, na toplom... čistom...urednom i zadovoljnom...onda znam da sam u životu uspjela i da mi ništa više ne treba.
Dok je ona dobro i dok su nam svima djeca dobro, sve ostalo će biti dobro.🩷
Bogu hvala na svemu.🤲☪️
Laku noć svima.😴
Kada ju gledam nakon napornog dana ovako uspavanu, ušuškanu, na toplom... čistom...urednom i zadovoljnom...onda znam da sam u životu uspjela i da mi ništa više ne treba.
Dok je ona dobro i dok su nam svima djeca dobro, sve ostalo će biti dobro.🩷
Bogu hvala na svemu.🤲☪️
Laku noć svima.😴
3 months ago
#Arbnora
Sjećam se jedne svađe između mene i Naima...
Nazvala sam njegovu mamu tada, svoju svekrvu.
U ljutnji, ja njoj napricala svega protiv njenog sina, pa i rasplakala se cak.❤️🩹
Ona je tada nazvala Naima i svasta mu rekla i ni sekunde nije dala njemu izgovora, stala je na moju stranu čvrsto.
Svađa se riješila, još je puno svađa otišlo i došlo nakon toga, ali neću nikada zaboraviti njenu obranu i mudrost.😊
Nas dvije se ne slažemo uvijek u svemu, ne dijelimo ista mišljenja oko milion stvari, različite smo kao nebo i zemlja, ali jedna stvar nam je zajednička, a to je: podrška. 🫶
Kad je njoj teško, tu sam da joj dam podršku, da nazovem, da pitam, nekog pošaljem kad već sama ne mogu, a i ona radi isto.
Kada se nešto desi, tu je da pogura, sasluša, podrži i zbog toga je neizmjerno cijenim. 🥰
Ona je primjer majke koja svom sinu želi dobro, koja zna kad i kako treba i koja razumije i voli.
Hvala joj na svemu i da nam je živa i zdrava još hrpu, hrpu godina.☀️🌷🍀
Sjećam se jedne svađe između mene i Naima...
Nazvala sam njegovu mamu tada, svoju svekrvu.
U ljutnji, ja njoj napricala svega protiv njenog sina, pa i rasplakala se cak.❤️🩹
Ona je tada nazvala Naima i svasta mu rekla i ni sekunde nije dala njemu izgovora, stala je na moju stranu čvrsto.
Svađa se riješila, još je puno svađa otišlo i došlo nakon toga, ali neću nikada zaboraviti njenu obranu i mudrost.😊
Nas dvije se ne slažemo uvijek u svemu, ne dijelimo ista mišljenja oko milion stvari, različite smo kao nebo i zemlja, ali jedna stvar nam je zajednička, a to je: podrška. 🫶
Kad je njoj teško, tu sam da joj dam podršku, da nazovem, da pitam, nekog pošaljem kad već sama ne mogu, a i ona radi isto.
Kada se nešto desi, tu je da pogura, sasluša, podrži i zbog toga je neizmjerno cijenim. 🥰
Ona je primjer majke koja svom sinu želi dobro, koja zna kad i kako treba i koja razumije i voli.
Hvala joj na svemu i da nam je živa i zdrava još hrpu, hrpu godina.☀️🌷🍀